Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan ya da bir yakının tanıdığı kötü bir kimseye delalet eder. Dayanışmayı bozan, insanlar arasında fitne yaratan, husumet yaratan, ortalık karıştıran kimseye delalet eder. Aynı zamanda insanların dinleri ile alay eden ve onarlı dinden uzaklaştırmaya çalışan, din simsarlığı yapan, kendi inancından olmayan kimseleri insandan saymayan bir kimseye delalet eder.

Rüyada Yeşil Yılını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada yeşil yılanı öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin etrafında olması ile ona ve başkalarına zararı dokunan, insanlar arasında husumet yaratan, ortalığı karıştırıp bunun ile beslenen kimseden tamamen kurtulacak olmasına ve bu kimsenin artık zarar veremeyecek olmasına delalet eder.

Rüyada Yaşıl Yılanı Tutuğunu Görmek

Rüyada yeşil yılanı tuttuğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakınında dolanan ve çok güvendiği bir kimsenin gerçek yüzünü göreceğine, bu kimsenin onun arkasından kuyunu kazan ve onun kötülüğü için uğraşan bir kimse olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin rakiplerine karşı üstün geleceğine ve iş yaşamında büyük başarılar elde edeceğine de delalet eder.

Rüyada Yeşil Yılanın Soktuğunu Görmek

Rüyada yeşil yılanın soktuğunu görmek, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve güvendiği bir kimseden zarar göreceğine, bu olaydan çok etkileneceğine ve üzüleceğine delalet eder. Rüyada yeşil yılan görmek gibi yeşil yılanın soktuğunu görmek de hayırlı olarak yorumlanmıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın