Skip to Content

Rüyada Yeşil Elma Yemek

Rüyada yeşil elma yemek, rüyayı gören kişinin aşk yaşadığı kişi ile gelecekle ilgili hayaller kurup planlar yapacağına, bu planları gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına alamet edilir. Rüyada yeşil elma yediğini gören kişinin cinsiyeti erkek ise, fiziksel güzelliği ön planda olan bir bayan ile yasak bir ilişki yaşayacağına, bu yasak ilişkinin daha sonrasında kendisinin başına bir takım sorunlar açacağına rivayet edilir. Rüyada yeşil elma yenmesi İslami açıdan haram bulaşma ve rızık azalması manasına gelmektedir.

Rüyada Yeşil Elma Almak

Rüyada yeşil elma almak, rüya sahibinin hayrına olacak bir şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin kötü alışkanlıkları yüzünden mal varlığının çoğunu kaybedeceğine, maddi kayıplarından dolayı da çok kötü bir hayat yaşayacağına alamet olunur. Rüyayı gören kişi evli bir bayan ise yerinde duramayan hareketli bir erkek evlada sahip olacağına rivayet edilir. Rüyada yeşil elma aldığını gören kişinin iş hayatında başarılı olacağına ve bu başarıları içi ödüller kazanacağına alamet edilir.

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada yeşil elma görmek farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin maddi kazancının artacağına, hayırlı rızka delalettir. Rüyada dalında yeşil elma görmek, rüyayı gören kişinin özel hayatında yenilikler yaşayacağına, büyük bir aşk evliliği yapacağına ve ömür boyu mutlu yaşayacağına alamet olur. Rüyada yerde duran bir yeşil elma görmek ise yasak aşka ve kıskanç eşe yorulmaktadır. Rüyayı gören kişi yeşil elmayı eline alıp kokluyor ise gayrimeşru bir çocuğu olacağına, evli bir kişi ise de ailesinin dağılacağına rivayet edilir.