Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada yeşil elma görmek;  evlâda, murada, hayırlı iş ve kazançlara yorumlanmak ile beraber elmanın tadı güzel ise hastalıktan ayağa kalkılacağına, elmanın tadı çok ekşi veya acı ise hastalanmaya, stres ve üzülmeye neden olacak bir olayın başa geleceğine tabir edilir.

Rüyada yeşil elma görmek; bir kâse içerisinde ise miktarı oranınca çok zorluk çekmeden geçim kazanmaya, kolay yoldan para elde etmeye yorulur. Rüyada yeşil elma güzel bir yaşama, derman aranmayacak hastalıklara şifaya, dilek ve istediği her arzunun gerçekleşmesine müjdedir.

Rüyada Yeşil Elma Aldığını Görmek

Rüyada tanıdık veya yabancı birinden yeşil elma aldığını görmek; temiz yürekli, itibarı yüksek bir insandan fayda görüleceğine, erdemlerini yükselteceğine, doğruluk yolunda ilerleyip saygı ve güç kazanacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Elma Yemek

Bazı rüya tabiri üstatlarına göre rüyada görülen yeşil elma; hayırlı evlada, beklenmedik bir yerden gelecek rızka, yaptığı işine, yediği yiyeceğe gelecek berekete, işlerinin açılarak yeterinden artacak kazanca kavuşulacağına delalettir. Rüyasında mevsiminde ağacından kopararak taze, yeşil bir elma yediğini gören kadın gebe ise bir kız çocuğu olacağına, hasta ise şifa göreceğine yorulur. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi halinde elma lezzetli ise hayırlı, sağlıklı bir eş bulacağına işaret sayılır.

Rüyada Bölünmüş Yeşil Elma Görmek

Rüyada bölünmüş yeşil elma bir taksimata, iş ortaklığındaki payınıza, bazen boşanma ile ayrılacak mal oranına yorulur. Ortadan ikiye ayrılmış yeşil elma dürüstçe paylaşılmış mal varlığına, eşit olmayarak size sunulan yeşil elma haksızlığa uğrayacağınıza rivayet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın