Rüyada Yeşil Duvar Görmek

Rüyada yeşil duvar görmek; saklanmış kötülüklerin, engellerin sembolüdür. Rüyada duvarın nevi ve boyutu ile alakalı olmak ile birlikte pek hayırlı olduğu söylenemeyecek rüyadır. Kişinin gözlerinin boyandığına, gerçeklerin gösterilmeyerek hileler ile sunulduğuna veya kişinin bir takım düşünceler ila görmek istemediği acı gerçeklere tabir edilir.
Rüyada yeşil duvar görmek; inançların kuvveti ile engellenen kötülüklere set çekmek, tehlikeleri azaltmak anlamlarına gelir. Rüyada kişinin duvarın neresinde olduğuna göre de farklı anlamlara gelebilen bir rüyadır. Rüya sahibi yeşil duvarın üzerinde oturduğunu görüyor ise yüksek bir şerefe nail olacağına, Allah katında sevgili bir kul olacağına yorulur. Baz tabirlere göre yeşil duvar inançlı dindar bir erkektir.

Rüyada Yeşil Duvar Örmek

Rüyada yeşil duvar örmek inançlarını sağlamlaştırmaya, musibet ve uğursuzluklara karşı önlem almaya işaret eder. Sağlam duvar insanın din ve de kalp güzelliğine, hantal, duvar saygısız, kaba bir kişiye, zayıf ve çok ince yeşil duvar tembelliğe, inanç eksikliğine, yeşil bir duvara yaslanmak, yüce vasıflara sahip birinden fayda görmeye işaret eder.

Rüyada Duvarı Yeşile Boyamak

Rüya gören kişiyi gam ve dertlerinden muzaffer kılacak yeni bir girişime tabir edilen rüyadır. Sabır ve metanet içerisinde boyandığı görülen yeşil duvar bekâr insanlar için evlenmeye işaret sayılır, evli olan insanlar için de hayatlarını düzene koymak ve aile birliğinin sağlanmasına tabir edilir. Rüyada boyandığı görülen duvarın güzel, temiz, düz ve sağlam olması yorumu kuvvetlendirir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Bahar

Rüyamda patlama oldu. Sanırım top şeklinde büyük bir bomba idi ve düştüğü yerde ateş çıktı ancak duman yoktu. Çok gürültülü bir şekilde patladı. Çıkardığı gürültü sarsıntı yaptı. Çok korktum. Eşime savaş mı çıktı diye sordum. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Melike

Tanıdık birisinin oğlunu seviyorum ve rüyamda da onların evine gidiyorum. Gittiğimde kapının önü kalabalık ve o sevdiğim kişinin arkadaşları var. Eve çıkıyorum. Annesi kapıyı açıyor ve kafamı içeri doğru uzatıyorum. Annemin teyzesi sandalyeye oturmuş ve duvarı yeşile boyuyor. Kolay gelsin boya işi var diyorum. Evet diyorlar. Sonrasını hatırlamıyorum. Bu rüyam ne anlama geliyor?