Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada yeşil ayakkabı görmek rüyayı gören kişinin ibadetlerini yerine getirirken zorlandığını ve veya dini görevlerini gerçekleştirmede sorun yaşadığına delalet eder. Ayrıca kişinin harama el uzatmasına da yorumlanır.

Yeşil ayakkabı giydiğini gören insan ruhsal anlamda sıkıntı yaşayacaktır demektir. Yine rüyayı gören kişi söylediği bir yalan nedeniyle hem kendisini hem de ailesini zor duruma düşürebilir demektir.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Satın Almak

Rüyada yeşil ayakkabı satın almak kişi için iyi anlamlar içermemektedir. Rüya sahibinin kötü günler yaşayacağına delalet eder. Hayatında ani ve negatif olaylar olabilir demektir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise kişinin yasak aşk yaşayacağına yorulmasıdır. Yeni yeşil ayakkabı gören kişinin gayrimeşru çocuk sahibi olacağını anlatır.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Diktirmek

Rüyada yeşil ayakkabı diktirmek, rüyayı gören kişinin sevdiği insan tarafından yarı yolda bırakılacağına delalet eder. Eşinize ya da sevgiliniz sizi terk edebilir demektir. Bu nedenle rüya sahibi çok büyük bir üzüntü yaşayacak, psikolojisi bozulacak, bunalıma girecek diye yorulmaktadır.

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin ani bir şekilde haber alacağını anlatır. Ayrıca bu rüya hastalık yüzünden üzüntü çekeceğinize de yorulabilir. Rüyada ayakkabı görmenin bir başka anlamı ise sıkıntılar yaşamasını anlatmasıdır. Eğer rüyada sarı ayakkabı gördüyseniz hastalık, yeşil ayakkabı gördüyseniz manevi zayıflık olarak nitelendirilir. Siyah ayakkabı ise ölüm gibi acı haberlere delalet eder. Kırmızı ayakkabı ahlaki bir çöküş diye yorulmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın