Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüyanızda yeşil bir alan görmeniz ve seyrettiğinizi görmek, hayatınızda her ne istek ve dileğiniz varsa, onların olacağı ve gerçekleşeceğine işaretle tabir olunur.

Rüyasında gözünün alabildiğine bir yeşillik görmek ve seyrettiğini görmek, birileriyle uzun bir dostluk kuracağınıza işaret ile, rüyayı gören bir kız ise, çok çok sevdiği biriyle en kısa zamanda evleneceğine işaret ile tabir olunur. Bu rüya şeref ve yüceliğe işaretle tabir olunur.

Rüyada yeşil alan, yeşil bir meydanlık görmek, Allah (c.c.) katında duaların kabul olacağına, çok bol ve bereketli bir yıl geçeceğine rüyayı görenin rızkının, kısmetinin genişliğine ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada yeşilliklerle bürünmüş geniş bir alan görmek, sağlığınızın devamlı olarak iyi gideceğine ve aile hayatınızda mutluluğunuzun günden güne artacağına işaret eder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Şebnem çakıl

Merhaba ben rüyamda yeşil bi alan yerde kilimler serilmiş. Bizden başka aileler de var. O alandan çıkıp bi kulübe gidip gelinlik giyiniyorum. Gelinlik okadar güzel bembeyaz üstünde çiçek desenleri vardı

Şebnem çakıl

Merhaba ben rüyamda yeşil bi alan yerde kilimler serilmiş. Bizden başka aileler de var. O alandan çıkıp bi kulübe gidip gelinlik giyiniyorum. Gelinlik okadar güzel bembeyaz üstünde küçük çiçek desenleri vardı.