Rüyada Yeni Doğmuş Erkek Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek görmek, son derece hayra yorumlanan ve olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, özel yaşamında hiç ummadığı anda kendisini son derece mutlu edecek olumlu haberler alır ve bundan dolayı son derece ciddi anlamda mutlu olur. Erkek evlat birçok rüya tabircisine göre kişinin muradının diğer bir deyiş ile Allah katında bütün istediklerinin gerçek olacağına yorumlanan bir rüyadır. Yine bu rüyayı gören kişi bütün dert ve sıkıntılarından kurtulur, biraz çok kısa bir süre sabreder ise Allahtan ne diledi ise tüm dilekleri gerçek olur.

Rüyada Çok Güzel Bir Bebek Görmek

Kişi eğer rüyasında çok güzel bir bebek görür ise o zaman bu rüya hayra yorumlanan bir rüyadadır. Rüyada bebek görmek genel anlamda haber olarak nitelendirildiğinden bu rüyayı gören kişi de sabırlı ve erdemli bir kişi olmasından da kaynaklı olarak son derece güzel ve sevinçli haberler alır, tüm dertleri sıkıntıları sona erer. Tüm beklentilerine, düşlerine ulaşır.

 Rüyada Yeni Doğmuş Kız Bebek Görmek

Kişi eğer rüyasında yeni doğmuş kız bebek görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişinin hayatındaki tüm maddi sıkıntılar biter, hayatında bolluk ve berekete ulaşır, tüm dilekleri gerçek olur. Yani özetle olumsuz hiçbir anlamı olmayan, hayra yorulan bir rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Nasiba

Rüyamda yeni doğmuş erkek bebeğimi kucağımda seviyordum. Onu öpüyordum ve ona bugüne kadar nerede olduğunu soruyordum.

Esra

Rüyamda kuzenimin bebeği varmış ama normalde bebeği yok. Çok güzel bir erkek bebekti ve kucağıma alıyorum. Kuzenim, bebeği şeffaf poşete sarmıştı. Bebeğe bir şey olsun istemiyordu ve ben poşetten çıkaralım dedim ancak kabul etmedi.