Rüyada Yeni Bina Görmek

Rüyada yeni bina görmek, rüya sahibinin geçimi ile ilgili konuları anlatmaktadır. Rüyada yeni bina gören kişi sevdiği kişi ile dünya evine girecek, yakın bir zamanda evlenecek demektir. Rüyada eğer evin duvarlarını bir yere götürdüğünüzü gördüyseniz o evden taşınacaksınız anlamına gelir.
Eviniz içerisinde yaptığınız değişiklikler hayatınızda yapacağınız değişiklikleri de anlatmaktadır ve bu değişiklikler hayırlı yorumlanmaktadır. Eğer evde bir daralma görüldü ise kayıp yaşayacaksınız, evinizde bir genişleme gördüyseniz ahirette mutlu olacaksınız demektir.

Rüyada Çok Büyük Bir Bina Görmek

Rüya sahibinin resmi işlere gireceğini ve hatta büyük bir devlet adamı ile karşılaşacağına ya da böyle bir meslek sahibi olacağına delalet eder. Boş bir yerde tek bir bina gördüyseniz ev sahibi olacağınıza yorulur. Binayı kendiniz yaptığınızı gördüyseniz şu anki işinizden ayrılacak yeni bir işe başlayacaksınız demektir Eğer bir binanın yıkıldığını gördüyseniz dini olarak ibadetlerinizi tam yerine getirmiyorsunuz demektir. Rüyada birden fazla yeni bina görmek mesleğinizi değiştireceğinizi delalet eder.

Rüyada Yüksek Bir Binaya Çıkmak

Rüyada yüksek bir binaya çıkmak, rüya sahibinin mesleğinde çok güzel olumlu gelişmeler yaşayacağını, hayatında büyük zaferler toplayacağını, başarılarıyla beraber zenginliğe ulaşacağını, rütbesini arttıracağını ve etrafında saygıdeğer bir kişi olacağını ifade eder.

Rüyada Yüksek Binadan Düşmek

Bu rüya anlamına benzer bir şekilde yorumlanmaktadır. İş hayatında olumsuz gelişmeler yaşanacağını, sürekli olarak başarısızlık ile karşılaşacağına ve bunun etkisi ile maddi olarak sıkıntı içerisine gireceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın