Rüyada Yeni Araba Almak

Rüyada yeni araba almak kişinin hayatında karşılaşacağı yeniliklere delalet eder. Yeni bir iş, yeni ev ya da yeni bir mülk edinmeye işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin duygusal ilişkilerindeki yenilikleri yansıtır ve tanışacağı yeni bir kimseye ya da sevdiği kişi ile planladığı yeni seyahatlere yorumlanır. Yeni evli çiftler için bu rüya aileye katılacak yen bir üyeye, bir bebeğe işaret eder. Rüyada görülen arabanın beyaz olması kişinin hayalini kurduğu eve sahip olacağına, koyu renk bir araba görmek ise kişinin hayallerine kavuşması için biraz daha çaba sarf edeceğine, sabretmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada arabaya binmek kişinin hayatında karşısına çıkacak bir takım sıkıntıların olacağına işaret eder. Kişinin eski bir arabaya binmesi geçmişte yaşadığı sıkıntılardan ötürü dertleneceğine, yeni bir arabaya bindiğini görmek ise kişinin yaşayacağı problemlerin üstesinden gelmek için çok sabredeceği bir döneme işaret eder. Rüyayı gören kişinin ferah ve şık bir arabaya binmesi gerçek hayatta rahat ve huzurlu olacağının habercisidir.

Rüyada Araba Sürmek

Bu rüya, rüya sahibinin büyük yatırımlar peşinde olan, yeni iş projeleri olan, geleceğe yönelik planlar yapan, sosyal ve modern biri olduğuna işaret eder. Bazılarına göre rüyada araba kullanan kişinin hayatında tek başına ayakta kalmak için çok çalışan ve insanlara yardım etmek için uğraşan biri olduğu şeklinde yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Hayrettin Polat

Hayırdır inşallah. Rüyamda babamın bize yeni lüx lacivert renkli bir araba aldığını gördüm, ve buna biniyordum ama sürüyordum. Akrabalarımda yanındaydı amca çocuklarım kardeşlerim. Ve sevdiğim kız.

Nurşen Aktaş

Rüyamda oturduğum apartmanın kapısından çıkıyorum kapının onunde kahverengi çok güzel bir araba kimin diye düşünürken yan bloktaki birinci kattaki komşumun dairesi dikkatimi çekiyor evi bomboş görüyorum taşınmış lar şaşırıyorum