Rüyada Yelkenli Görmek

Rüyada yelkenli görmek, rüya sahibi için önemli ve kendine hayır getirecek olayların arka arkaya gelişeceğini anlatır. Rüyayı gören kişinin şanslı, kısmetli bir dönemde olduğunu, kısmetinin bu aralar açık olduğunu işaret eder.

Bir başka yorum ise yeni bir yolculuk eşiğinde olduğunu anlatmasıdır. Kendisini geliştirmek için fırsatlar elde edecek, arkadaş çevresini değiştirecek yaşam standardını arttıracak ve zamanla sözü değerli bir insan olacak demektir.

Rüyada Yelkenli ile Denize Açılmak

Rüyada yelkenli ile denize açılmak kişinin gelecekte zengin olacağını, hatta çocuklarının bile geleceğini kurtaracağını delalet eder. Kişi şu an yaptığı işten asla vazgeçmemeli. Çünkü bu işin yararını ilerde daha çok kazanacak demektir. Yani rüya sahibi hayallerinin peşinden koşmalı, doğru adımlar atmaya da devam etmeli demektir. Bir yelkenliye bindiğinizi gördüyseniz bahtınız açık olacak, dertlerden uzak olacaksınız demektir.

Eğer deniz, yelkenliye bindiğinizde dalgalı ve hava durumu karlı ise zorluklar yaşayacaksınız ama bunları hızlı ve kolay şekilde aşacaksınız ve hedefinize ulaşacaksınız demektir.

Rüyada Yelkenli Satın Almak

Rüyada yelkenli satın almak, rüyayı gören kişinin  bazı kabiliyetlerini yeni farkında olacağını anlatır. Ayrıca  kişinin risk alacağını  ve bu risk ile yeni bir hayat kuracağını  anlatır. Rüya sahibi bu kararlarında ailesinden destek alamayacak yine de kendi bildiğini yapmaya devam edecek anlamına gelir. Tek başına aldığı bu kararların yararını ileride görecek olan rüya sahibi kendinden asla ödün vermemeli, istediği hayat tarzı için kararlarından vazgeçmemelidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın