Rüyada Yeğenini Görmek

Rüyada yeğenini görmek, rüya sahibinin bir mutluluk yaşayacağına ya da gerçek hayatında sevinçli bir olay ile karşılaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin kurulu bir düzen oluşturacağına, bazı müjdeli haberleri alacağına, doğru adımlar atacağına ve bu sayede oldukça güzel işlere imza atacağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin işi için çaba harcayacağına ve bu sayede de iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada Yeğenini Ağlarken Görmek

Rüyada yeğenini ağlarken görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamdaki yeğeninden mutlu ve sevindirici haberler alacağına ya da yeğeni ile ilgili olarak güzel haberlerin alınacağına delalet eder. Rüyada yeğenini ağlarken gören rüya sahibi gerçek yaşamında yeğeni ile guru duyacaktır. Yaptığı ilerde desteğini esirgeyen rüya sahibin yeğenine destek oldukça kendini daha mutlu hissedeceğine de yorumlanıyor.

Rüyada Yeğeninin Dövdüğünü Görmek

Rüyada yeğenini dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda yeğenine bazı iş konulara destek olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yeğeninin alacağı kararlarda ona sürekli destek olacağına ve onu desteksiz bırakmayacağına yorumlanıyor.

Rüyada Yeğeninin Hasta Oluğunu Görmek

Rüyada yeğeninin hasta olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yaşamına her şeyin yoluna gideceğine, hiçbir aksiliğin yaşanmayacağına yorumlanıyor.

Rüyada Yeğeninin Doğduğunu Görmek

Rüyada yeğeninin doğduğunu görmek, rüyayı gören kişinin oldukça hayırlı olan sürpriz bazı haberler alacağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda hayatına yeni bir kişinin gireceğine, bu kişi ile iyi anlaşacağına, mutlu günler geçireceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Özlem

Rüyamda 4 yaşında olan kız yeğenimi büyümüş ve üstünde yeşil kısa bir elbiseyle gördüm. Yorumlar mısınız?

Defne

Rüyamda anlamlar beni arıyordu görüntülü yeğenlerimi gördüm biri kız biri erkek kız yeğenim daha yeni yürümeyi öğrwnmiş yürümeye çalışıyordu ama diğer erkek yeğenimde oyuncakları ile oynuyordu. Halam ce ablamlarda oturuyordu beni çağırıyorlardı