Rüyada Yaşlı Teyze Görmek

Rüyada yaşlı teyze görmek; bilgelik, tecrübe, nasihat, görgü, saygı ve sevgi terimleri ile değerlendirilir. Rüyada yaşlı teyze; bilgelik ve sağduyunun sesini dinlemeye simgedir. Rüyada görülen yaşlı teyzenin ne durumda ve nasıl olduğuna göre yorum farklılıkları olacaktır, lakin genel anlamda iyiye yorulması icap eden bir rüyadır.
Rüyada yaşlı teyze görmek; rüya görenin çok genç ve tecrübesiz olması halinde nasihate, akıl danışmaya ihtiyacı olduğunu gösterir. Kişinin kararsız bir dönemi, izleyeceği yolu bilememesi, vicdan veya para sorunlarında kendisine ışık tutacak olan tecrübeli, ileri görüşlü aydın kimseye işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise acizliğe, ahrete, kayıp mala rivayettir.

Rüyada Yaşlı Teyze ile Yürüdüğünü Görmek

Rüyada birlikte yüründüğü görülen yaşlı teyze; kişinin sağduyusudur. Rüyayı görenin çok şanslı ve başarılı olduğuna, aklı ve sağduyusunun hep yanında yer aldığına kanaat getirilir. Rüyada yürürken yaşlı teyze ile konuştuğunu görmek de kişinin kendi duygusal çözümlemelerini yapabileceği olgunlukta olduğuna yorulur.

Rüyada Yabancı Yaşlı Teyze Görmek

Rüyadaki duruma göre yardımda bulunulacak aciz bir kimseye veya yardımı dokunacak güçlü, varlıklı kimseye işarettir.

Rüyada Tanıdık Yaşlı Teyze Görmek

Kişinin bu yaşlı teyze ile karşılaşacağına müjdeli duyumlar alınacağına veya yaşlı teyze ile ilgili bir konuya müdahil olacağına yorumlanır. Bazen de bu rüya bilgi ve tecrübesinden fayda bulunacak olan bir aile büyüğü ile keyifli, kaliteli zaman geçirileceğine tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Selda

Rüyamda mavi renklerinde bebek giysilerine dokunuyorum. Çok beğeniyorum ve fiyatını soruyorum ama bana kimse söylemiyor. Daha sonra bir yer sofrasında yemek yemek için oturuyorum. Sonra bir teyze yanıma oturup bana elleriyle üzüm hoşafı içiriyor. Ben de sen yaparsın da ben senin ellerinden üzüm hoşafı içmez miyim diyorum ve uyanıyorum. Yorumlar mısınız?