Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Görmek

Rüyada yaşayan birini ölmüş görmek, rüyayı gören kişinin tövbe edeceğine, evliliğe ya da şanının artacak olmasına delalet eder. Rüyada yaşayan birini ölmüş görmek rüya sahibinin fakirlikten kurtulacağına rahat ve huzurlu bir yaşama kavuşacağına, maddi anlamda oldukça rahat elde edeceğine delalet eder. Rüyada gerçek hayatta yaşayan kimseyi ölmüş olarak görmek kimi zaman o kimsenin ömrünün uzadığına işaret olarak kabul edilse de bazı âlimlere göre yaşanan sorunların çözümleneceğine, sağlığa kavuşarak rahat bir nefes almaya delalet eder.

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada eşinin öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin maddi anlamda sıkıntı yalayacağına, fakirleşeceğine ve bazı problemler ile karılaşacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre yaşayan eşin öldüğünü görmek güzel haberler almaya, evlat sahibi olmaya da yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise uzun zamandır hasret olunan kimseye kavuşacak olmaya da yorumlanıyor.

Rüyada Yaşayan Akrabayı Ölmüş Görmek

Rüyada yaşayan akrabayı ölmüş görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir mesafeden alacağı güzle haberlere delalet eder. Uzun süre misafir olarak evinde kalacak olan bereketli bir misafire de yorumlanıyor. Rüyada yaşayan akrabayı ölmüş görmek, rüya sahibinin çektiği sıkıntılardan kurtulacağına, yaşadığı problemlerin çözümleneceğine, rahat ve huzurlu olan bir yaşama kavuşarak bundan sonra geçim sıkıntısı da çekmeyeceğine yorumlanıyor. Aynı zamanda akrabanın da ömrünün uzun olacağına yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Ramazan

Iyi gunler ; gercek hayatta yasayan birini ruyada öldugunu görmek ve O kisinin diger dunyadada halen namaz kildigini görmek Nasil aciklanir

Mehmet

Rüyamda yaşayan 2 komşumun geçmiş yıllarda vefat ettiği 1 komşumun da yeni vefat ettiğini yani 3 erkek komşumun vefat ettiğini gördüm. Ayrıca gerçekte vefat etmiş olan yaşlı bir komşumun da sağ olduğunu gördüm. Gerçekte vefat etmiş olan yaşlı komşum vefat haberini aldığımız komşumun cenazesini yıkanacağını söyleyip bana bir kova ve bir leğen verdi. Bunları temizle de ayıp olmasın toplum içine çıkacak dedi. Ben de leğeni suyla iyice yıkadım. O anda uyandım. Yorumlar mısınız?

Güleser

Ölen kocam taş istiyor, kepçe kamyonlarla taş hazırlarken kocam ölmüş oluyordu. Ölen kocamın öldüğünü gördüm ve demir tabutta yatıyordu. İplerle tabutu bağlıyorum. Tabutun içindeki kişi, yaşayan halama dönüşüyor ve ölmüş oluyor. Ağlıyorum. Askerler tabutu almaya geliyor.

Cengiz

Eşimin babasının yanımda kalp krizi geçirip kollarımda ölmesini gördüm. Benim bağırıp sesimi kimseye duyuramadığımı ve sonra onu sırt üstü yere bırakıp eşime doğru giderken, koridorda iki küçük kız çocuğu şeklinde melekleri gördüm. Benim yanımda biraz durduktan sonra ölünün yanına gitmelerini gördüm. Ben daha sonra eşimle birlikte odaya gittiğimde iki kız çocuğunun ölünün olduğu yere yer yatağı yapmış ve yatmış olduklarını gördüm. Rüyam ne anlama geliyor?

Aysun

Tümör hastası olan bir yakınımız var gerçek hayatta. Onu görüyorum. Vücudu ateş gibi yanıyor ve yatakta yatıyor. Sonra öldü deniliyor. Kollarını ve bacaklarını çarşafa sarıyorum. Öldü diye üzülüyorum ve küçük kızı geliyor yanına. Öldü diye ağlıyor. Sonra hasta olan yakınımız inleyerek kollarını çıkarıyor çarşafın içinden. Bacaklarını sağa sola ayırıyor. Bir zaman sonra kalkıp yerinden çok asabi oluyor ve bağırıyor. Ben ölmedim diyor. Ben de bağırıyorum ona ve sakin ol diyorum. O zaman kendine gel dedim. Ne yapmam gerekiyor bunun için dedi. Moralini yüksek tutman gerekiyor dedim. Sakinleşti, ateşi düştü ve uyandım. Rüyamı yorumlar mısınız?

Nimet

Rüyada oğlumun öldüğünü söylüyorlar. Ben de ağlayarak eve doğru gidiyorum. Yolda dut ağacından dut koparıyorum. Eve geliyorum ve oğlumun cenazesini görüyorum. Tabutu açıp ona dokunuyorum. O an canlanıyor. Bana gülerek bakıyor ve herkes şaşırıyor.

Filiz

Rüyamda rahmetli eniştemi gördüm tabut içinde. Adını yanlış yazmışlar ve bende ismi yanlış diye düzeltilmesini istedim. Aynı rüya içinde canlı birisini ölmüş olarak gördüm. Rüyam ne anlama geliyor?