Rüyada Yaratık Görmek

Rüyada yaratık görmek gören kişi için biraz ürküntü verici olabilir ki bur rüyayı gören kişinin kendince geleceğe, sevdiklerine, yaşama dair bir takım korkuları ve endişeleri vardır. Yine bu rüyayı gören kişi kuruntu ve şüphe içinde olan bir kişidir. Ne yazık ki bu rüyayı gören kişi geleceğe dair bir takım endişelerini üzerinden atamadığından kendini hep bir tedirginlik içinde hisseder. Tüm bunlara bağlı olarak da depresif, huzursuz, her şeyden mutsuz olan bir insan haline gelerek ruh sağlığı bozulur. Bu yüzden bu rüya olumlu anlam içermeyen bir rüya olup, bir tür uyarı niteliğinde de değerlendirmek mümkündür.

Rüyada Yaratık Tarafından Isırılmak

Kişi eğer rüyasında yaratık tarafından ısırıldığını görür ise bu rüyayı gören kişi atacağı bir yanlış adım yüzünden toplum içinde kendisini istenmeyen bir durumda bulur ve gülünç duruma düşer. Ayrıca bu rüyayı gören kişiler meslek yaşamında başarısız olur ve hem özel, hem iş yaşamında ciddi kayıplar yaşar. O yüzden olumlu kabul edilemeyen rüyalar arasındadır.

Rüyada Yaratıklar İle Savaşmak

Kişi eğer rüyasında yaratıklar ile savaştığını görür ise gerçek yaşamında kendi içinde de kötü duygu ve düşünceler ile savaştığı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi içinde bulunduğu karamsar, umutsuz ruh halinden kurtulmaya çalışan bir kişidir.

Rüyada Yaratık Olmak

Kişi kendisini rüyada yaratık olarak görürse yanlış yollara sapacağına, kötü davranış kalıpları içine gireceğine, olumsuz ve inanca aykırı bir dönem yaşayacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın