Rüyada Yaralı Kedi Görmek

Rüyada yaralı kedi görmek kişinin zaten anlaşamadığı biri ile arasının her geçen gün açılacağına ve rüya sahibinin olumsuz davranışları sebebi ile bu kişinin daha da kızacağına işaret eder. Duygusal ilişkilerde büyük sorunların habercisi olan rüya tartışmaların gün geçtikçe büyüyeceğine ve sıkıntılı geçecek günler olacağına tabir edilir. Başkaları ile husumet içinde olanların bu dönemde kızgınlıklarının daha da artacağına ve tatsızlıkların giderek artacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya, kişinin kuyusunu kazan, arkasından iş çeviren bazı kimseler olduğuna ve zarar vermek için fırsat kolladıklarını bildiren uyarıcı bir rüya olma niteliği de taşır.

Rüyada Yaralı Kedi Görüp Tedavi Etmek

Rüya sahibinin iyi niyetli ve kalbi temiz biri olduğuna ancak başkalarının bu durumunu suiistimal edeceğine ve rüya sahibini hayal kırıklığına uğratacağına delalet eder. Kişinin bu durum karşısında kalbinin kırılacağına ve çok üzüleceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin yaptığı iyilikler karşılığında yardım göreceğine ve zor bir durumdan bu şekilde kurtulacağına da tabir edilir. Rüyada kediyi veterinere götürdüğünü görmek hayırlı ve güzel şeylerin olacağına ve mutlu olunacak günlerin yakın olduğuna tabir edilir.

Rüyada Yaralı Kedi Öldürmek

Rüyada yaralı kedi öldürmek kişinin büyük bir hastalığa yakalanacağına ve olumsuz bir çok durumun da arkasından geleceğine, belalara bulaşacağına ve sıkıntıların bir türlü peşini bırakmayacağına delalet eder.  Bazılarına göre bu rüya kişinin canın sıkacak, sürekli düşünmesine sebep olacak problemlere, endişeli ve zorlu günler geçirmeye yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın