Rüyada Yaralı Kedi Görmek

Rüyada yaralı kedi görmek kişinin zaten anlaşamadığı biri ile arasının her geçen gün açılacağına ve rüya sahibinin olumsuz davranışları sebebi ile bu kişinin daha da kızacağına işaret eder. Duygusal ilişkilerde büyük sorunların habercisi olan rüya tartışmaların gün geçtikçe büyüyeceğine ve sıkıntılı geçecek günler olacağına tabir edilir. Başkaları ile husumet içinde olanların bu dönemde kızgınlıklarının daha da artacağına ve tatsızlıkların giderek artacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya, kişinin kuyusunu kazan, arkasından iş çeviren bazı kimseler olduğuna ve zarar vermek için fırsat kolladıklarını bildiren uyarıcı bir rüya olma niteliği de taşır.

Rüyada Yaralı Kedi Görüp Tedavi Etmek

Rüya sahibinin iyi niyetli ve kalbi temiz biri olduğuna ancak başkalarının bu durumunu suiistimal edeceğine ve rüya sahibini hayal kırıklığına uğratacağına delalet eder. Kişinin bu durum karşısında kalbinin kırılacağına ve çok üzüleceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin yaptığı iyilikler karşılığında yardım göreceğine ve zor bir durumdan bu şekilde kurtulacağına da tabir edilir. Rüyada kediyi veterinere götürdüğünü görmek hayırlı ve güzel şeylerin olacağına ve mutlu olunacak günlerin yakın olduğuna tabir edilir.

Rüyada Yaralı Kedi Öldürmek

Rüyada yaralı kedi öldürmek kişinin büyük bir hastalığa yakalanacağına ve olumsuz bir çok durumun da arkasından geleceğine, belalara bulaşacağına ve sıkıntıların bir türlü peşini bırakmayacağına delalet eder.  Bazılarına göre bu rüya kişinin canın sıkacak, sürekli düşünmesine sebep olacak problemlere, endişeli ve zorlu günler geçirmeye yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

şerife ayfer

rüyamda işyerimde para kasasını bir kedinin açıp içinden patileriyle paraları yere döküyor ben kediyi itiyom kedi yere düşüyor

Ömer

Rüyamda dala asılmış bir çuval içinde, bir somun ekmek ile ön ayakları kesilmiş, derisi yüzülmüş canlı bir kedi var. Çuvalı indirip kediyi dışarı çıkarıyorum. Kedi ile konuşuyorum.

Derya

Rüyamda koltuğun altında kedi vardı sonra kedi hareket etti. Kedi yaralanmıştı.

Veli

Rüyamda soba yanıyordu. Kedi üzerine çıktı. Yanıyordu ve ben ağladım. Kurtarmak istedim ancak beni tuttular. Kediyi kurtaramadım ve yandı. Çok etkilenmiştim. Yorumlar mısınız?

Abdullah Tahir Ekizler

Rüyamda kendi kedimin üzerine ağır bir eşyanın düştüğünü gördüm ve iç sesinini duyabiliyordum. Kendine dayan dayan diyordu ve buna benzer bir rüyam daha var. Kendi kedime bir köpek saldırıyordu ve kedimin her yeri kan içinde kalmıştı. Yorumlar mısınız?

Ali Kemal

Rüyamda telefonumu unutuyorum ve geri almaya döndüğümde kedi köpeklerin beklediğini görüyorum .
Bazı kedi ve köpekler yaralı idi. Bana kötü bakıyorlardı. Telefonumun başka biri tarafından değiştirildiğini fark ediyorum.