Skip to Content

Rüyada Yangın Çıkarmak

Rüyada yangın çıkarmak rüya gören kişinin sebep olduğu bir kötülük demektir. Rüyayı gören kişi veya etrafında bir insan çevresine fitne yayacak ortalığı karıştıracak anlamına gelir. Genel olarak rüya sahibinin etrafındaki kişilere kötü örnek olan, sevilmeyen, içinde fesatlık barındıran bir insan olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişi yaşadığı toplumda her daim kargaşa çıkartan, insanları birbirlerine düşüren tavırlar sergileyecek ve bundan mutluluk duyacak demektir. Dini olarak da doğru yoldan saparak günahlar işleyecek, felaketin sebebi olacak demektir. Eğer rüyada yangın çıkararak her tarafın yandığını gördüyseniz bu rüya araları bozmaya, dedikoduya, iftiralara delalettir.

Rüyada Yangın Çıkması

Rüyada yangın çıkması kişinin genellikle fitne, fesat ve kargaşa içerisinde olduğunu anlatır. Ayrıca kişinin çevresinde kendisi yüzünden bazı tartışmalar ve kavgalar çıkacak, insanlar birbirlerine düşecek ve birbirlerine çok kötü lakaplar takarak kışkırtacaklar demektir. Bu rüya belanın, sıkıntının habercisi olarak yorumlanır. Genel olarak hayra yorumlanmayan bu rüya  kötülük habercisidir.

Eğer yangın  sadece bir yerde kalmayıp başka yerlere de sıçradı ise bu kötülük yayan insan  bir kişi değil birden fazla kişi demektir.  Yangın evde çıkıyorsa aile içinde problemler olacak anlamına gelirken mahallede çıkıyorsa komşularla kötü olaylar yaşayacaksınız demektir.

 Rüyada Yangının İçinde Kalmak

Rüyada yangının içinde kaldığını gören kişi ve kendisinin de yandığını gördü ise çok zor durumda kalacağı bazı gelişmeler yaşayacak bazı zorunluluklar içine düşecek demektir.