Rüyada Yanan Ev Görmek

Rüyada yanan ev görmek bazılarına göre hanedeki kişilerin İslam’dan uzaklaştığına, gün geçtikçe harama yanaştığına, eskisi gibi ibadet etmediğine ve dinini unuttuğuna tabir edilir. Bazıların göre bu rüya maddi sıkıntı içinde olmaya, , dara düşmeye ve zorluk içinde olmaya delalet eder. Rüyada bir evin yandığını ancak sadece ateş olduğunu, duman olmadığını görmeniz başarılara ve kazançlara işaret eder. Rüyada dumansız ateş görmek genel olarak iyiye ve hayra yorulur. Rüyada yanan evden kara dumanların yükselmesi ise iyiye yorulmaz ve kaybedilecek mala ve mülke işaret eder.

Rüyada Yanan Evden Kaçmak

Rüyada yanan evden kaçmayı başarmışsanız gerçek hayatta yapacağınız işlerde çok başarılı olacağınıza şayet başaramamışsanız da hüsrana uğramaya delalet eder. Kişinin karşılaştığı bir durumu en az zarar ile atlatacağına ve bu felaketten kurtulacağına da tabir edilir. Bu rüya genel olarak hayra yorulmaz ve mutsuz olmaya, dünya nimetlerinden faydalanamaya, maddi açıdan oldukça zorlu bir süreç geçirmeye delalet eder.

Rüyada Yanan Evden Yükselen Ateşler Görmek

Rüyada yanan evden çıkan ateşler görmek rüyada görülen ev eğer bilinen bir ev ise bu evde yaşayanların maneviyatındaki azalmaya, küfre yönelmeye, ibadetlerde aksaklık yapmaya, günah işlemeye ve bu sebeple bin bir türlü bela ile baş başa kalınacağına tabir edilir. Eğer rüyada görülen ateş evin dışına taşmış ve çevresini de sarmaya başlamış ise toplumda baş gösterecek sapıklığa işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın