Rüyada Yalnız Kalmak

Rüyada yalnız kalmak, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda da yalnız kalacağına delalet eder. Rüyada yalnız kalmak hayırlı olarak ifade edilmez. Rüya sahibinin sıkıntılı döneminde etrafında bulunan kişilerden destek göremeyeceğine, kalabalık bir çevresi olmasına rağmen bir tek el tutanının ya da derdini dinleyeninin olmayacağına delalet eder.

Rüyada Yalnız Olduğunu Görmek

Rüyada yalnız olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin gelirinin düşeceğine ve bu sebep ile olan düzeninin bozulacağına ve sıkıntılı dönemde ise yanında kimsenin olamayacağına, sorunları ile bir başına mücadele etmek zorunda kalacağına delalet edip. Rüya sahibinin sorunlarına çözüm bulsa bile onu yalnız bırakan insanlardan dolayı uzun süre üzgün hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada Tek Başına Kaldığını Görmek

Rüyada tek başına kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekeceğine ve git gide gelirinin daha da yetmez hale geleceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre hastalık habercisi olan bu rüya, kişinin dikkatli olması gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin ayrıca belalı işlere bulaşması durumunda bundan kolay kolay yakasını kurtaramayacağına tabir edilir.

Rüyada Yalnız Başına Dolaştığını Görmek

Rüyada yalnız başına dolaştığını görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zorlu bir dönemden geçeceğine ve bu dönem içinde yakınım ve dostum dediği kişileri yanında bulamayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu zorlu dönemden geçerken dostunu ve düşmanının anlayacağına, zorluklar ile tek başına mücadele edeceğine delalet eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Seren koyuncu

Rüyada unlu birini görmek ve o kişinin bana oyuncak bebek vermesi

Melek cengiz

Rüyamda hep yanlız oluyorum