Rüyada Yalancı Görmek

Rüyada yalancı görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşanma delalet eder.  Rüyayı gören kişinin iş yaşamında can sıkıcı bazı durumlar ya da olaylar ile karşılaşacağına bu sebepten dolayı moralinin bozulacağına ve üzüntü yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş yaşamında başarılar elde edeceğine fakat bu başarılarını hazmedemeyen ya da kıskanan kişiler sebebi ile mutluluğunu tam olarak yaşayamayacağına, o kişiler ile tartışacağına yorumlanır. Bazı âlimlere göre ise bir süre hastalık yaşayacağına ve bu sebep ile işine arzu ettiği ilgiyi gösteremeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Yalancı Olduğunu Bildiği Birini Görmek

Rüyada yalancı olduğunu bildiği birini görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında vermesi gereken kararlar da hatalı davranacağına ve bu sebep ile hem maddi hem de manevi açıdan sarsılacağına delalet eder.

Rüyada Yalancı Şahitlik Yaptığını Görmek

Rüyada yalancı şahitlik yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında önlenemez bir yükselişe geçeceğine, başarılar elde edeceğine, doğru projelere imza atacağına ve onu çekemeyen kimselerin git gide çoğalacağına fakat bir zarar veremeyeceklerine delalet eder.

Rüyada Yalancı Emzik Görmek

Rüyada yalancı emzik görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir süre gelen sıkıntılarında ve dertlerinden kurtularak huzura ve refaha ereceğine, sorunlar sebebi ile ortaya çıkan ya da çıkacak olan durumların ya da karışıklıkların çözümleneceğine delalet eder. Rüyayı görne kişinin sıkıntısı ya da derdi olsa da daima sağlam bir duruş ile her kesi kendine hayran bırakacağına da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın