Rüyada Yakmak

Rüyada yakmak, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyayı gören kimsenin sıkıntılı günlerinden kurtulacağına, zorlukları geride bırakacağına, maddi sıkıntılarının düzeleceğine, kimseye muhtaç olmadan bir ömür geçireceğine delalettir. Rüyada yakmak, rüya sahibinin iyi kalpli, hayırlı kimselerle karşılaşacağına, onlardan bir takım iyilikler göreceğine, mutlu bir ömür süreceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada Eşya Yakmak

Rüyada eşya yakmak, rüyayı gören kimsenin hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada yakılan eşyanın alev alev yanması ve geriye küllerinin kalması rüya sahibinin mutlu, huzurlu, sağlıklı, bolluk bereket içerisinde bir ömür geçireceğinin işaretidir. Rüyada yakılan eşyanın çok fazla yanamaması, alev yerine duman çıkarması ise kötü şans olarak yorumlanmaktadır, var olan sıkıntılı günlerin devam edeceğine delalettir.

Rüyada Bir Şey Yakmak

Rüyada bir şey yakmak, rüyayı gören kişinin maddiyatının düzeleceğine, zenginleşeceğine, rüya sahibinin çabası ve azmi ile malına mal mülküne mülk katacağına, hayalini kurduğu maddi şeylerin hepsini gerçekleştireceğine ve hatta daha fazlasına sahip olacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek, rüyayı gören kimsenin gördüğü yangın alev alev ise ve geriye sadece küller kalıyor ise rüya sahibinin sıkıntılı bir hayattan güzel ve kaliteli bir hayata geçiş yapacağına, rüya sahibinin gördüğü yangın eğer sadece dumanların çıktığı ve ateşin olmadığı bir yangın ise de sıkıntılı hayatın devam edeceğine, şansızlığa işarettir.

Rüyada Evin Yandığını Görmek

Rüyada evin yandığını görmek, rüyayı gören kimsenin gördüğü yangın alev şeklinde ise rüya sahibinin maddiyatının düzeleceğine ve zenginleşeceğine işaret etmektedir. Fakat görülen yangın duman şeklindeyse ve alev çıkmıyorsa, sağlık problemlerine, maddi sıkıntıya, fakirliğe ve şansızlığa delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın