Skip to Content

Rüyada Yakılmak

Rüyada yakılmak, rüyayı gören kişinin uzun süredir beklediği ve olumlu olarak geleceğini düşündüğü haberin gelmeyeceğine ya da hayırlı olarak gelmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, işlerinin bozulacağına, hayallerinin ve umutlarının tükeneceğine, uzak olan bir yerden gelecek olan kötü haberlere de tabir olunur.

Rüyada Biri Tarafından Yakıldığını Görmek

Rüyada biri tarafından yıkıldığını görmek, rüyayı gören kişiyi üzen bir durum olduğuna bu durumun çözümü için gereken yolların ve çözümlerin bulunacağına delalet eder. İşlerin her daim başarılı olacağına ve başarılı işlere imza atılacağına delalet eder. Aynı zamanda hayırlı bir kısmet olarak delalet eder.

Rüyada Yakılmaya Çalışıldığını Görmek

Rüyada yakılmaya çalışıldığını görmek, rüyayı gören kişinin ortaya çıkan bazı sorunlar için yapması gereken olayların nasıl olacağına ve kararların doğru olup olmayacağı konusunda kritik yaparak en doğru ve kesin sonuca ulaşacağına tabir olunur. Rahat ve huzurlu bir yaşam olarak delalet eder.

Rüyada Bir şey Yaktığını Görmek

Rüyada bir şey yaktığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde kazancının artacağına ya da gelirinde bir artış yaşanacağına ve maddi anlamda rahatlayacağına delalet eder. Rüya sahibinin çalışkan ve azimli bir kişi olduğuna bu sayede birçok istediği şeye geçte olda kavuştuğuna tabir olunur. Maddi imkânlarının artması ile mal ve mülk sahibi olmaya da tabir olunur. Rüya sahibinin dünya malı olarak kendisinin bile ummadığı kadar kazanacağına delalet eder.