Rüyada Yakalanmak

Rüyada yakalanmak rüyayı gören kişiyi için pek hayra alamet değildir. Başınıza bir bela gelebilir. Rüya sahibi bir olay nedeniyle üzülebilir veya illet bir hastalığa yakalanabilir. Ayrıca kişi içinden çıkamadığı bir sorun içine düşebilir demektir. Bu rüya genel olarak huzursuzluk olarak tabir edilir. Kişinin ağzının tadı bozulacak keyfi kaçacak ve rahatı yok olacak diye yorulur.

Rüyada Yakalanmaktan Korkmak

Rüyada yakalanmaktan korkmak, kişinin başında uzun bir dönem kara bulutlar olacağını, şansızlıkların eksik olmayacağını ve bu yüzden de kendisini manevi olarak kötü hissedeceğini anlatır. Kişi yaşadığı bu olumsuz hava yüzünden psikolojik olarak çöküntü içine düşecek, gülen yüzü solacak diye yorulur.

Rüyada Polise Yakalanmak

Rüyada polise yakalanmak için hayırlı anlamlar içerir. Rüyayı gören kişi başına gelecek tehlikeli durumlardan ve şeytani insanlardan veya bir kazadan son anda kurtulacak, kendisini rahata kavuşturacak demektir. Beladan kurtulduğu gibi can ve mal güvenliğini de garantiye alacağına delalet eder.

Rüyada Hırsızlık Yaparken Yakalanmak

Rüyada hırsızlık yaparken yakalanmak, kişinin şahsiyetine, eğitimine ve duruşuna asla yakışmayacak, kendinden beklenmeyen işler içine girdiğine, kötü adımlar attığına ve yanlış hareketlerde bulunduğuna, nefsine hakim olamadığına delalettir. Şeytana uyan rüya sahibi etrafında insanlar tarafından dışlanacak ve rencide edilecek demektir.

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Rüyada sigara içerken yakalanmak ise rüyayı gören kişinin bir konuda çevresindekilere kendisini kanıtlamaya çalıştığına delalettir. Kişinin gizli gizli kendisini yüreklendirme çalışacağını ve cesaretini toplamaya çalışacak demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın