Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak; oluş sırasına göre farklı anlamlara gelir; kişi bilerek ve isteyerek yağmurda ıslanmayı tercih ediyor ise bu kişinin ruhen rahatlama isteğine, stresine yorumlanır. Eğer kişi rüyada aniden bastıran yağmurda ıslandığını görür ise hayatında müjdeli haber ve olaylar ile karşılaşacağına dair bir dönem olduğuna rivayet edilir.
Rüyada yağmurda ıslanmak; rahmet, güvende olmak, bereket, yardım görmek ve de olumsuz manada bela, fitne, hastalık, kıtlık gibi sıkıntılı hallere de yorulur. Yağan yağmurun nerede, nasıl, ne şekilde, ne renkte olduğu bile yorumların farklılığına neden olabilir, dolayısı ile ayrıntıların anlamlarına da bakılıp bütünsel yorumlama yapılmalıdır.

Rüyada Siyah Yağmurda Islanmak

Olağandışı bir durum olan siyah yağmur yağdığını ve bu yağmur altında ıslandığını görmek; tedavisi zor bir hastalığa yakalanmaya işarettir.

Rüyada Hafif Yağmurda Islanmak

Rüyada çiseleyen hafif yağmurda ıslanmak; bahtınızın açılacağına ve beklenmedik mutluluklara, iyilik ve bereketlere yorulur. Bu rüya aynı zamanda seyahate çıkacağınıza ve bu seyahatten huzurlu, kazançlı döneceğinize işaret sayılır.

Rüyada Sağanak Yağmurda Islanmak

Rüyada hafif yağan yağmur iyiye, berekete tabir edilir iken sağanak yağan şiddetli yağmur iyi sayılmaz. Rüyasında sağanak yağmur altında kalan kişi de beklemediği bir düşmanlık görecek, saldırıya maruz kalacak veya madden kayıplar yaşayacaktır şeklinde açıklanır.

Rüyada Ilık Yağmurda Islanmak

Rüyada hava soğuk olduğu halde ılık olarak hissedilen yağmurda ıslanmak sevince, borçtan dertten kurtulmaya, durumunuzdan daha iyi bir duruma gelmeye işaret eder. Güneşli bir günde yağmurda ıslanmak ise mutluluk gözyaşları akıtacağınıza hayrolur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın