Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Rüyada yabancı kadın görmek rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda alacağı bir habere ya da şans oyunlarından gelecek paraya işaret eder. Kişinin büyük bir şans içinde olacağına ve hayatındaki her şeyin yolunda gideceğine, mal, mülk sahibi olacağına ve hayalindeki eve ulaşacağına işaret eder. Rüyada yabancı bir kadının evine girdiğini gören kişi mirasa konar bazen de beklenmedik bir yerden haber gelir ve mal sahibi olur. Rüyada yaşlı bir yabancı kadın görmek ise rüya sahibinin kısmetsiz günler geçireceğine, bir takım sıkıntıların hayatında baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Güzel Bir Yabancı Kadın Görmek

Rüyada güzel bir yabancı kadın görmek erkekler için güzel ahlak sahibi bir kadınla tanışacağına, bir bayan için ise bu rüya yabancı uyruklu bir erkek ile hayatını birleştirmeye işaret eder. Bu rüya kişinin dünya hayatında hayalini kurduğu her şeye sahip olacağına ve istediği yere ulaşacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya refah bir hayat sürmeye, her konuda işlerin rast gideceğine ve hayırlı bir hayat geçirmeye yorulur.

Rüyada Yabancı Kadınla Evlenmek

Rüyada yabancı kadınla evlenmek hanedeki berekete, bolluğa işaret eder. Evli çiftler için bu rüya evliliğin daha iyiye gideceğine ve her daim mutlu olmaya yorulur. Ayrıca rüya sahibinin çevresindekiler tarafından sevilen, yaptığı işlerin takdir gördüğü, saygınlığının arttığı bir ortamda bulunduğuna da tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın