Rüyada Vitamin Görmek

Bu tip rüyalar genel olarak rüya sahibinin faydalı işler yapacağına, aşk hayatının yolunda gideceğine, yakında öğreneceği güzel bir haberin kapıda olduğuna, sağlıklı bir yaşama, planlarını uygulayabileceğine işaret eder. Vitamin, sağlıklı bir beden için oldukça önemli bir bileşiktir. Dolayısıyla vitaminle alakalı bir rüya gören kişinin genellikle hayırlı durumlarla karşı karşıya kalacağı söylenir. 

Rüyada Vitamin İlacı Almak

 • Gerçek hayatta meydana gelmesi muhtemel hastalıklara karşı korunmak için bağışıklık sistemini güçlendirmek, bunun için de vitamin açısından zengin besinler tüketilmesi gerekir. Rüyada vitamin ilacı alınması da kişinin sağlığı ile ilişkilendirilir. Kişinin, sağlığına dikkat etmesi, direnç kazanmak için bir şeyler yapması gerektiği söylenir. 

Rüyada Aspirin Görmek

 • Rüyada görülen aspirin, var olan bir sıkıntının atlatılıp rahata kavuşulacağına, yaşanan gerginliğin son bulacağına işarettir. Kişi, bu rüyanın ardından huzurlu ve rahat bir yaşam sürecek, şans her daim yanında olacaktır. 
 • Kimi yorumculara göre ise rüyada aspirin görmek, zor durumda olan kimselere destek olmak, karşılaşılan olumsuzlukları kafaya takmamak şeklinde tabir edilir. Fakat rüya sahibinin iyi niyeti kötüye kullanılmaktadır. Kişi bu durumu fark ettiğinde canı sıkılıp üzülebilir. Karşılaştığı zorlukları aşabilmesi için pes etmemesi, gayret göstermesi gerekir. Ancak bu şekilde düzlüğe çıkması mümkün olacaktır. 

Rüyada Bitkisel İlaç Görmek

 • Rüya sahibinin hayatında istenmeyen olaylar gelişeceğine, maddi zorlukların artmasıyla beraber hayat kalitesinde düşüş söz konusu olacağına alamettir. Kişi, maddi anlamda sıkıntı yaşamamak için parasını idareli kullanmaya çalışmalı, attığı adımlarda dikkatli olmalıdır. 
 • Rüya sahibi genç bir kadın ise bu rüya, toplumda itibar kazanmak, sıkıntılardan uzaklaşmak anlamına gelir. Yakın zaman içerisinde iş hayatında terfi söz konusu olabilir. 

Rüyada Yeşil Hap Görmek

 • Cesaret edilemeyen yollara girilip muvaffak olunacağına, üstesinden kolayca gelinebilecek zorluklara, varlık sahibi olunacağına, zorlukların mücadele ile atlatılacağına, ailede yaşanan sıkıntıların son bulacağına delalettir. Yeşil renk doğayı, ferahlığı, doğanın yenileyici özelliklerini çağrıştırır. Dolayısıyla bu rüya, kişinin ruhsal olarak yenileneceğinin ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağının göstergesidir. 

Rüyada Beyaz Hap Görmek

 • Beyaz renk genellikle saflık, temizlik, iyi niyet gibi anlamlar taşır. Rüyada görülen beyaz hap aceleci tavırlara, yok olacak maddi sıkıntılara işarettir. Rüya sahibi, yaşadığı sıkıntılardan azmi sayesinde kurtulup refaha erişecektir. 

Rüyada Mavi Hap Görmek

 • Rüya sahibinin isteklerine fazlasıyla sahip olacağına ve bunların hayır getireceğine, iş yaşamındaki yaşanacak büyük gelişmelere alamettir.

Rüyada Birinin İlaç İçtiğini Görmek

 • Rüyada ilaç içen birini görenin eşiyle arası açılabilir, iyi bir çalışma yaşamına sahip olabilir ya da maddi ve manevi açıdan daha iyi duruma gelebilir.

Rüyada Vitamin Eksikliği Görmek

 • Vitamin eksikliği gerçek hayatta olumsuz bir durum olsa da bu durumun rüyada görülmesi, kişinin eline iyi olanaklar geçeceğine ve çok güzel işler başaracağına, hayallerini gerçekleştireceğine işarettir. Sorunların üstüne gidildiği takdirde çözülmemesi için hiçbir sebep yoktur. 

Rüyada Eczaneden Vitamin Aldığını Görmek

 • Eczaneden vitamin ilacı almak, iyi olanı muhafaza etme çabasını anlatır. Rüya sahibinin, yaşamını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için kendine özen göstermesi gerekir. 

Rüyada Vitaminli Gıdalar Yemek

 • Vitamin içeren gıdalarla beslenmek, sağlıklı yaşamın gerekliliklerinden biridir. Rüyada vitaminli gıdalar tüketmek ise rüya sahibinin sağlığının yerinde olacağı anlamına gelir. Kişi yakın zaman içerisinde çok güzel haberler alabilir ve hoş sohbet insanlarla bir araya gelebilir.

Rüyada Vitaminli Gıdalar İkram Etmek

 • Vitaminli bir gıda ikram etmek, kendi dışında birine fayda sağlamak anlamı taşır. Bu nedenle bu rüyayı gören kişinin rüyası, çevresindekilere yardım edeceğine ve herkes tarafından sevilen bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Hastanede Vitamin İçtiğini Görmek

 • Bir hastanede vitamin içmek, rüyayı gören kişi için bir hastalık yaşaması; hastaneden çıktığını görmek ise o hastalıktan şifa bulması anlamına gelir. Hastane sağlığın bozulması, kişinin şifa araması gibi anlamlara işaret eder. Vitamin ise şifanın bulunacağı anlamını taşır. Bu yüzden rüyada hastanede vitamin içen kişi sağlığı bozulduysa da çabalayarak sağlığına kavuşacaktır.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın