Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmek

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir süredir beklediği artık ümidini kestiği bir hayalinin gerçekleşeceğine yorumlanır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise yakın zamanda ulaşacak olan güzel bir habere de yorumlanıyor. Rüya sahibinin hem iş hayatında, hem sosyal yaşamında hem de aile hayatında oldukça güzel bazı gelişmeleri yaşayacağına bunarlın zincirleme ve bağlantılı olarak gelişeceğine delalet eder. Rüyayı görün kimse bekâr ise geçmişte yaşadığı bir aşkın tekrardan karşısına çıkacak olmasına ve bu kişi ile tekrardan aynı aşk ve sevgiyi yaşayacak olmaya da yorumlanıyor.

Rüyada Eski Bir Tanıdık ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada eski bir tanıdık ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında ona olumlu katkı sağlayacak ve iş hayatının ilerleyişi konusunda deneyimlerini paylaşarak ona destek olacak bir kimse ile bir araya geleceğine ya da tanışacağına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin sosyal hayatında elde edeceği itibara ve saygınlığa yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Arkadaş Görmek

Rüyada eski bir arkadaş görmek, rüyayı gören kişinin özellikle en yakınlarından alacağı önemli desteğe yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı sorunların çözümleneceğine, aklına gelmeyen bazı çözüm yöntemlerinin yakınları tarafından sunulacağına, borcunu ödemek ya da iş alanında atılım yapmak için yeni bazı durum ve gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Hande Ersoy

Çok sevdigim biri vardı ona duygularimi söyledim önce hersey guzeldi ama benim aşırı sevgimden korkar oldu ve beni istemedi defalarca onu görmemeye söz verdim ama başaramadım yinede ayağına gittim her defasında istemedi beni gururumu ayaklar altına aldim defalarca sonra söz verdim kendine ve bidaha onu asla gormiyecektim dedigim gibide yaptim yaklaşık 3.5 aydır görmüyorum bu süre zarfında 3 4 kere ruyamda gördüm elimi tutuyodu bunun yorumu nedir?

Ece koca

Rüyamda çok uzun zamadır görmediğim arkadaşımı gördüm hastanede yatıyordu ve elimi tutup evlenme teklifi etti bu rüyanın tabirini çok merak ediyorum teşekkürler

İsmail Sezer

Rüyamda uzun zamandır görmediğim teyze kızını onların evine gidip gördüm. Ardından mutfakta bulaşık yıkadım. Bu ne anlama geliyor?

Yeliz

Rüyamda uzun zamandır görmediğim liseden bir arkadaşımı gördüm. Kardeşi varmış. Kardeşi, ben ve o üstü açık bir arabada geziyoruz. Arkadaşımın üzerinde yazlık siyah uzun bir elbise var. Arabadan inerken arkası açılıyor ve beyaz yarım bir şort giymiş olduğunu görüyorum, düzeltiyorum . Sonra ayrılıyorum onlardan ve bir otoban kenarından karanlıkta yürüyorum. Sıcak hafif bir esinti var. Sonra komşumuz varmış. Onlara gidiyorum. Kapılarının önünde annem ve komşumuz ile ünlü bir ismin oturduğunu gördüm. Gerçekte ünlü olan isim ünlü değilmiş ve sadece yan komşumuzmuş. Yan komşumuz yaşlanmış. Annelerden para istiyor. Ben de o sırada siyah bir bez ayakkabı giymişim. Onu çıkarıyorum ve başka bir ayakkabı giyiyorum. Ayakkabının rengi kahverengiydi. Sonra komşumuzun evi içinde ölmüş dedemi ve kardeşimi gördüm. Onlar da evde oturuyorlar. Dedem yanıma gel otur diyor ve ben de dışarıda oturacağız diyorum.

Pelin Duymuş

Ben rüyamda ailemle birlikteydim. Abim başka şehirde yaşıyor ve onu uğurlayacaktık. Biz köyde yaşıyoruz. Ailem abime bir sürü erzak hazırlamış ve götürmesi için onları arabaya yerleştiriyoruz. Çirkin yüzlü kadına benzeyen bir varlık çıktı ve bize saldırmaya başladı. O esnada daha önce benim arkadaşlığını reddettiğim biri de geldi ve beni o kadına karşı korumaya başladı. Ben o varlığın cin olduğunu hissettim ve Ayetel Kürsi okuttum. O şey kayboldu. Sonra daha çok aynı varlıktan geldi ve o esnada korkudan uyandım. Bunu yorumlar mısınız?