Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmek

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir süredir beklediği artık ümidini kestiği bir hayalinin gerçekleşeceğine yorumlanır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise yakın zamanda ulaşacak olan güzel bir habere de yorumlanıyor. Rüya sahibinin hem iş hayatında, hem sosyal yaşamında hem de aile hayatında oldukça güzel bazı gelişmeleri yaşayacağına bunarlın zincirleme ve bağlantılı olarak gelişeceğine delalet eder. Rüyayı görün kimse bekâr ise geçmişte yaşadığı bir aşkın tekrardan karşısına çıkacak olmasına ve bu kişi ile tekrardan aynı aşk ve sevgiyi yaşayacak olmaya da yorumlanıyor.

Rüyada Eski Bir Tanıdık ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada eski bir tanıdık ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında ona olumlu katkı sağlayacak ve iş hayatının ilerleyişi konusunda deneyimlerini paylaşarak ona destek olacak bir kimse ile bir araya geleceğine ya da tanışacağına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin sosyal hayatında elde edeceği itibara ve saygınlığa yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Arkadaş Görmek

Rüyada eski bir arkadaş görmek, rüyayı gören kişinin özellikle en yakınlarından alacağı önemli desteğe yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı sorunların çözümleneceğine, aklına gelmeyen bazı çözüm yöntemlerinin yakınları tarafından sunulacağına, borcunu ödemek ya da iş alanında atılım yapmak için yeni bazı durum ve gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Hande Ersoy

Çok sevdigim biri vardı ona duygularimi söyledim önce hersey guzeldi ama benim aşırı sevgimden korkar oldu ve beni istemedi defalarca onu görmemeye söz verdim ama başaramadım yinede ayağına gittim her defasında istemedi beni gururumu ayaklar altına aldim defalarca sonra söz verdim kendine ve bidaha onu asla gormiyecektim dedigim gibide yaptim yaklaşık 3.5 aydır görmüyorum bu süre zarfında 3 4 kere ruyamda gördüm elimi tutuyodu bunun yorumu nedir?

Ece koca

Rüyamda çok uzun zamadır görmediğim arkadaşımı gördüm hastanede yatıyordu ve elimi tutup evlenme teklifi etti bu rüyanın tabirini çok merak ediyorum teşekkürler