Rüyada Uzun Etek Görmek

Rüyada uzun etek görmek kişinin kararlı bir yapısı olduğuna ve tüm hayatını bu yönde geliştireceğine, her daim istikrarlı hareket edeceğine ve düşmanlarını sevindirmeyeceğine tabir edilir. Bazılarına göre ise bu rüya çalışma hayatında arkasından iş çeviren ve hatasını bulmak için fırsat kollayan kişilere prim vermemeye ve emeklerinin, çalışmalarının yöneticileri tarafından görülmesi, fark edilmesi ile iyi bir noktaya gelmeye, hızlı bir şekilde yükselmeye, saygınlık kazanmaya işaret eder. Bu rüya gençler için uzun soluklu bir işe başlayacaklarına ve ilerleyeceklerine tabir edilir. Evli kimseler için ise bu rüya eşinden ve sevdiklerinden takdir göreceğine, saygılı ve ahlaklı yapısının işe yarayacağına delalet eder.

Rüyada Uzun Etek Giymek

Rüyada uzun etek giymek uzun bir yola çıkılacağını haber verir. Kişinin bu yolculuk sonunda bambaşka biri olacağına, hem ruhsal açıdan hem de manevi anlamda çok büyük değişiklikler yaşanacağına, aydınlanacağına ve farklı bir yaşam stili belirleyeceğine tabir edilir. Bu rüya kıtalar arası bir yolculuğun kesin yapılacağına delalet eder. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi eşinin ailesi ile ilgili bazı sorunlar yaşanacağına ve uzun bir süre bu sorunları çözmek için uğraşılacağına işaret eder.

Rüyada Uzun Etek Almak

Rüyada uzun etek almak eteğin rengine göre farklı şekillerde tabir edilir. Rüya sahibinin siyah bir etek aldığını görmesi acı dolu, kendisini çok üzecek bazı olaylar yaşayacağına, kahverengi uzun bir etek almak kararsızlık ve endişe içinde olmaya, yeşil etek ise maneviyata önem vermeye delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın