Skip to Content

Rüyada Uzun Boylu Görmek

Rüyada uzun boylu görmek, rüyayı gören kişinin kendisinden tecrübeli ve büyük olan bir kimseden alacağı nasihatte yorumlanırken aynı zamanda iş hayatı içinde ilerleme kaydedebilmek için girilecek olan bir ortama da delalet eder. Bazı âlimlere göre rüyada uzun boylu görmek rüya sahibinin her işinin uzun ömürlü olacağına yorumlanır. Uzun süren mutlu evlilik, uzun soluklu iş yaşamı ve uzun ömürlü olmak olarak yorumlanıp bunun yanında iş hayatında atılacak olan adımların son derece doğru seçimler olup kişinin şansının da bu dönemde açık olduğuna işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Kendini Uzun Boylu Görmek

Rüyada kendini Uzun Boylu görmek, rüyayı gören kişi gerçek yaşamda kısa boylu ise yakın zamanda oldukça şanslı olacağı bir dönem yaşayacağına, iş hayatında oldukça güzel kazançlar elde edeceğine ve maddi anlamda son derece mutlu edici bazı olayların yaşanacağına yorumlanır. Rüya sahibi hasta ise yakın zamanda şifa bulacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Uzun Boylu Olan Birisini Görmek

Rüyada uzun boylu olan kişi erkek ise maddi anamda alınacak olan bir yardım ya da iş hayatında elde edilecek menfaat sonrası kazanca delalet eder. Görülen kişi kadın ise rüyayı gören kişi hakkında yapılan dedikodulara delalet eder. Rüya sahibi hakkında yapılan bu dedikoduların bir süre sıkıntı yaratacağına delalet eder.