Rüyada Üzüm Yediğini Görmek

Rüyada üzüm yediğini görmek eğer mevsiminde yediğinizi görmüşseniz hayırlı ve hoş bir rüyadır. Rüyada yenilen üzümün tatlı olması kişinin kazancının artmasına, ağzının tadının yerine geleceğine, malında ve mülkünde artış olacağına delalet eder. Rüyada mevsimi dışında üzüm yediğinizi görmeniz ise duyacağınız sözler sebebi ile kalbinizin kırılacağına, büyük bir hüzün duyacağınıza, beklemediğiniz kişilerin arkanızdan iş çevirdiğini öğreneceğinize, çok emek harcayarak para kazanmaya, üzüntülü, zorlu ve hüzün dolu günlere işaret eder. Ayrıca bu rüya hayırlı bir evlat sahibi olmaya da yorulur.

Rüyada Siyah Üzüm Yemek

Rüyada siyah üzüm yemek eğer yenilen üzüm tatlı ise zenginliğe, varlıklı hale gelmeye, ekşi siyah üzüm görmek ise malın ve mülkün azalacağına, parasal konularda sıkıntı yaşamaya delalet eder. Rüyada çekirdekli siyah üzüm görmek ise bolluk ve berekete işaret eder ve rüya sahibinin çok uzun bir zaman boyunca dara düşmeyeceğine, maddi sıkıntıya girmeyeceğine tabir edilir. Bazılarına göre bu rüya ev eşyaları almaya, kişinin evini baştan dekore edeceğine, bazen de uzaktaki bir akrabadan kalan bir miras için sevinileceğine alamet eder.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyada üzüm bağı görmek rüyayı gören kişinin zengin olacağına, maddiyatının bir anda çoğalacağına, gelirinin hayal edemeyeceği kadar çok olacağına tabir edilir. Rüyada yemyeşil ve bol üzümlü olan bağ görmek ise rüya sahibinin sahip olacağı paranın ve mülkün miktarını temsil eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın