Rüyada Üzülmek

Rüyada üzülmek hayra yorulur. Kişinin bu günlerde çok mutlu olacağına, çok sevineceği şeylerin olacağına işaret eder. Kişinin güzel haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, her işinin yolunda gideceğine, sıkıntılı günleri atlatacağına yorulur. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin günahlarından arınacağına ve Allah katında günahlarının af olacağına işaret eder. Bazen de rüyada üzülmek aşkı simgeler.

Rüyada Üzülmek ve Ağlamak

Rüyada yüksek sesle ağladığını görmek gerçek hayta olumsuz şeyler yaşanacağına ve rüya sahibinin ağlayacağına işaret eder. Kişinin rüyasında sessizce bir köşede ağladığını görmesi yağmur yağacağına, Allah korkusunun içinde olduğuna ve büyük mutluluklara delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin ruh temizliğine ve saflığına tekrar kavuşmasına da işaret eder.

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak güvende ve emniyette olmaya işaret eder. Bazılarına göre korkmak rüya sahibinin tövbe edeceğine, günahlarından pişmanlık duyacağına delalet eder. Rüyada kişinin korkup kaçması çok yüksek bir pozisyonda mevkii sahibi olacağına, iş hayatında hızlı ilerlemelere yorulur. Rüyada korkuyu beklemek savaşa gider, rüyada din adına biri tarafından korkutulmak korkutulan kişinin hayırlı bir iş yapacağına, sevaba gireceğine işaret eder.

Rüyada Kederlenmek

Rüyada kederlenmek kişinin güzel haberlerle sevinç bulacağına, neşe içinde olacağına işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşına sarılarak ağlaması gerçek hayta bu arkadaşı ile beraber bir konuda çok sevineceklerine ve mutluluktan havalara uçacaklarına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın