Rüyada Üzgün Olmak

Rüyada üzüldüğünü gören bir kimsenin gerçek hayatta üzüntülerinden kurtularak rahatlık dönemine ereceği rivayet edilir. Bu rüyanın göründüğü kişiye verdiği mesaj maneviyatının karşılaşılan üzüntü durumlarına karşı güçlü bir şekilde durması, sabır ve duanın zayıflamaması şeklindedir diyebiliriz. Rüyada üzgün olmak ve daha sonra bu üzüntünün sona erdiğini görmek ise daha farklı bir şekilde yorumlanır. Bu yorumlar ise ne kadar çeşit içerseler de hayırlı başlıklar altında toplanırlar.

Rüyada Üzüntüsünün Geçtiğini Görmek

Büyük değişimlerden haber vermiyor olsa da kişinin sabrının karşılığını selamet olarak alacağı günlerin başında olduğunu gösterir. Herkesin hata yapabileceği ön kabulü ile rüya sahibi hatalarından, günahlarından ve başkalarına vermiş olduğu sıkıntılardan tövbe ederlerse sonunda huzura kavuşacaklarını gösterir. Bu yüzden rüyada üzgün olmak sanıldığının aksine olumsuz rüyalar arasında sayılmaz.

Rüyada Ağlamak

Rüyasında ağladığını gören kişinin rüya tabiri genellikle müjdeli bir haber alınacağı yönündedir. Evli yetişkinler ve çocuk sahibi olanlar için hayırlı bir iş; düğün düzenlemek, kız istemeye gitmek ya da başvurulan bir işten olumlu bir yanıt almak şeklindedir. Rüyasında çok üzgün olduğunu ve bu üzgünlük durumunu başkalarından destek alma niyetiyle geçiren kişilerin gerçek hayatta da dertlerinin dolup taştığı ve bunları paylaşacak birine ihtiyaç duyduğu şeklinde de yorumlanabilir. Özellikle hayatı içerisinde birçok derde sahip olan kişilerin psikolojik durumlarının kötüleşmesinde çevrelerinde yardım alacak kişilerin sayıca az olması başlıca sebebi oluşturur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın