Rüyada Uykudan Uyanmak

Rüyada uykudan uyanmak kişinin hayatına daha gerçekçi bakacağına ve bu şekilde hareket edeceğine, çevresinde kendisine zarar vermek isteyenlere fırsat vermeyeceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise çaba sarf etmeye, ibadet edip maneviyatı güçlendirmeye, hak yolunda ilerlemeye ve iyi bir insan olmak için çaba göstermeye, ömrünün uzun olacağına, sağlıklı bir hayata sahip olunacağına da işaret eder.

Rüyada Uykudan Uyanıp Tekrar Uyumak

Rüyada uykudan uyanıp tekrar uyumak kişinin hayatındaki bazı değişikliklerin habercisi bir rüyadır. Kişinin bu günlerde kendini yorgun ve halsiz hissettiğine, üzerindeki rehaveti bir türlü atamadığına, hayatına şekil vermek ve geleceği için plan yapmak istediğine ancak tembelliğinden hiçbir işe el uzatmadığına delalet eder. Kişinin bu günlerde canını sıkan bazı durumlar olduğuna, gün geçtikçe üzerindeki sıkıntı ve stresin arttığına ancak bu durumu kimse ile paylaşmadığına işaret eder.

Rüyada Korkuyla Duyarak Uyanmak

Rüyada korku ile uykudan uyanmak iyiye yorulur. Kişinin ruh halinin pozitif olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bir olayın etkisi altında kaldığına ve bu durumun uzun süre kişiliği üzerinde iz bırakacağına, korku olarak kalacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin büyük hastalığa yakalanacağına, tehlikeli bir durumun ortasına düşeceğine de yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Müjdat

Rüyada uykudan uyanıyorum. Artçı depremler oluyor. Bir kaç defa sarsıntılar oluyor. Kalkmaya çalışıyorum. Balkona gitmek için uğraşıyorum fakat hareket edemiyorum. Sarsıntılar geçtikten sonra umursamadan tekrar uykuya dalıyorum.