Rüyada Uyarmak

Rüyada uyarmak rüya sahibine karşı hak etmediği hatalar yapacak ve hakkında asılsız dedikodular yapacak bir arkadaşının, kişinin canını sıkacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada aile fertlerinden herhangi birini uyardığını görmek ise aile üyelerinize eşit davranacağınıza ve onları maddi olanaklardan mahrum bırakmamak adına daha çok çalışacağınıza şeklinde yorumlanır.

Rüyada Eşini Uyardığını Görmek

Rüya sahibi gerçek yaşantısında evliyse ve rüyasında eşini uyardığını görüyorsa, bu eşiyle arasında problemler çıkacağını ve rüya sahibini şüpheye sokacak durumlar yaşayacağını gösterir. Gerçek hayatınızda eşinizle aranızda bir problem var ise bu problemi ortadan kaldıracağınıza, eşinizi affedeceğinize şeklinde yorumlanır. Bekar bir kişinin eşini uyardığını görmesi ise hayatına girecek kişilerden darbe alabileceğine bu nedenle temkinli davranmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Çocuğunu Uyardığını Görmek

Gerçek hayatta çocuğu olan kişilerin bu rüyayı görmesi, çocuklarının eğitim alanında sorunlar yaşayacağına ve kişinin çözüm bulmak için çeşitli arayışlara gireceğine delalettir. Rüya sahibi eğer çocuğu olmayan bir kişiyse bu ailesine karşı baskıcı davrandığı, koruma içgüdüsüyle onları sıktığı ve aralarında problemlerin çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin iş hırsı yüzünden çevresindeki güzellikleri fark edemediği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kendisini Birinin Uyardığını Görmek

Rüya sahibinin çevresinden, ailesinden ya da akrabalarından duyulacak eleştirilere, kişinin hatalı işler yapacağına ve çevresinin kendisine duyduğu güveni sarsacak yalanlar söyleyeceğine işaret eder. Rüya sahibi kendisine faydası olmayacak kişilerle çeşitli münasebetlere girecek ve çevresinden tepki alacak şeklinde de yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın