Rüyada Uyandırmak

Rüyada uyandırmak kişinin değer verdiği birine karşı uyarıda bulunacağına onu yanlış yoldan döndüreceğine, ikaz edeceğine, destek olacağına, yardım edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin iş ya da aşk arasında bir karar vermesi gereken önemli bir durum olacağına ancak yaşanan bir olayın bu kararı daha kolay hale getireceğine, her şeyin açık olacağına delalet eder. Genel olarak bu rüya yaşanılanlardan ders almaya ve hayatına yön vermesi gereken rüya sahibinin doğru adımlar atacağına ve kendinden emin olacağına alamet eder.

Rüyada Uyuyan Birini Uyandırmak

Rüyada uyuyan birini uyandırmak kişinin sevdiği birine karşı yardım etmek ve hata yapmasının önüne geçmek için elinden tutacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendini güçsüz ve zayıf hisseden bir kişiye karşı destek olacağına da tabir edilen rüya, bu desteğin hem maddi hem de manevi yönden olacağına ve karşısındaki çok mutlu edeceğine, yeniden hayata dönmesini sağlayacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya birinin hayatını kurtarmaya ya da yaşama tekrar bağlanmasını sağlamaya da yorulur.

Rüyada Kâbus Gören Birini Uyandırmak

Rüyada kâbus gören birini uyandırmak zor bir durumdan kurtulmak, sıkıntıya sokan ve zarar veren birini hayatından çıkarmak, iş hayatında hilekar davranan ve dürüst olmayan kişilerle olan anlaşmayı bozmak ve sonlandırmak manalarına yorulur. Bazılarına göre ise huzursuzluk yaşayan ve bazı şeylerden rahatsız olan rüya sahibinin eski mutlu günlerine geri döneceğine de tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!