Rüyada Ufo Görmek

Rüyada ufo görmek, rüyayı gören kişinin herkesten oldukça farklı bir düşünce tarzının olduğuna, sn derece kıvrak bir zekânın yanı sıra oldukça yaratıcılığını da son derece gelişmiş olduğuna yorumlanır. Rüyada ufo görmek rüya sahibinin yetenekli oluşunun yanı sıra hayal gücünün son derece gelişmiş olduğuna da yorumlanıyor.  Bazı âlimlere göre rüyada ufo görmek,  rüya gören kimsenin iç dünyasına yorumlanıyor ve oldukça zengin bir iç dünyaya sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada Ufo Gemisi Görmek

Rüyada ufo gemisi görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının gidişatına etki edecek olan bazı kararlar alacağına, bakış açısını değiştireceğine, eski yaşamından oldukça farklı olan bir yaşamı benimseyeceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişiye sunulacak olan ikinci bir şansa delalet edip rüya sahibinin bu yeni dönem içinde son derece hayırlı ve güzel olan olaylar ve kısmetler ile karşılaşarak değerlendirmesi gerektiğine yorumlanıyor.

Rüyada Ufo Aracı Görmek

Rüyada ufo aracı görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yepyeni bir sayfa açacağına eskiyi tamamen sileceğine, geçmişte bıraktığı kötü alışkanlıklara bir daha dönmeyeceğine, sahip olduklarına şükrede bir kimse olacağına delalet eder. Eskiyi bir kenara iterek yepyeni bir yaşama merhaba diyen rüya sahibinin yeni hayatında oldukça mutlu ve huzurlu olacağına yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre rüyada ufo aracı görmek gidilmeyen yerlere gitmek, yeni insanlar ile tanışmak olarak yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

BERNA YAYLA

MERHABA,

RÜYAM BANA GÖRE ÇOK İLGİNÇTİ.EVDEN ÇIKIYORUM. ÇOK FERAH BİR YOLDA, BANA DOĞRU GELEN VE AYİNDEN ÇIKAN HRİSTİYAN TOPLULUĞU GÖRÜYORUM.HERBİRİNİN ELİNDE CAM SAKSILARDA AĞAÇ DALLARININ ÜZERİNDE SANKİ PAMUKMUŞ GİBİ DURAN ÇİÇEKLER VAR. GENÇ BİR ÇOCUK ELİNDEKİNİ BANA VERİYOR. YAN YOL KISA VE DİBİNDE UÇURUM VAR. O YAL BENİ BİR MIKNATIS GİBİ ÇEKSEDE ELİMDEKİ ÇİÇEKLE İLERİ DOĞRU YÜRÜYORUM. GİTTİĞİM EVDE HOŞLANDIĞIM BİR ADAM VARMIŞ. AMA ONU KUCAĞIMA ALMAMI İSTEDİĞİNDE BACAKLARININ OLMADIĞINI GÖRÜYORUM. SONRA GECE OLUYOR.ÇOCUKLARI TERASTA UNUTTUĞUMUZU FARKEDİYORUZ. O ADAMLA ÇIKIYORUZ. BU SEFER BACAKLARI VAR. ÇOCUKLAR TERASTA BEYAZ BİR BRANDANIN ÜZERİNDE (BALKONA İPLERLE GERİLMİŞ) ŞEZLONGTA UYUYAKALMIŞLAR. TAM ONLARI ORADAN TAŞIRKEN GÖKYÜZÜNDE İLK ÖNCE DİKDÖRGEN BÜYÜK BİR CİSİM GÖRÜYORUZ. BİZİM HEMEN ÜSTÜMÜZDE. SONRA DÖNÜYOR VE RENKLİ IŞIKLARI OLAN BİR UFOYA DÖNÜŞÜYOR. BİZ HAYRET VE KORKU İLE BAKARKEN GÖKYÜZÜNDE DURMADAN SAYILARI ARTIYOR. HER YER IŞIKLI VE DEĞİŞİK YÜZLERCE UFO İLE DOLUYOR. SONRA ARABADAYIZ. HER YER UFO İLE DOLU VE ELBİSELERİ IŞIKLARDAN YAPILMIŞ İNSAN GÖRÜNTÜSÜNDE UZAYLILAR YÜRÜYOR. SONRA UYANDIM.

NE ANLAM GELDİĞİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM. YANITLARSANIZ SEVİNİRİM.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.