Skip to Content

Rüyada Ucube Görmek

Rüyada ucube görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında elde edeceği başarılara delalet edip rüya sahibinin yaratıcı zekâsı ile büyük kazançlar elde etmeye de yorumlanıyor. Hislerine güvenerek yaşadığı sorunların çözümüne ulaşacağına delalet eder. Başarısızlık ile sonuçlanan işinde ya da başvurusunda tekrar başvuracağına veya yapacağına bu sefer ise başarıyı yakalayacağına, hayal kurduğu hayatta ya da isteklerine yakın zamanda kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Tepegöz Görmek

Rüyada tepegöz görmek, rüyayı gören kişinin hayatının ve hayatının içinde olan sunulanlara değer vermesi ve şükretmesi gerektiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamı içinde olanlara değer vermesi ile birlikte artık daha mutlu olacağına ve hayatta başka bir göz ile bakacağına yorumlanır.

Rüyada Hilkat Garibesi Görmek

Rüyada hilkat garibesi görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda kötü bir haber alacağına delalet eder. Rüya sahibinin alacağı haber ile oldukça sarsılacağına adeta hayatının alt üst olacağına ve son derece mutsuz ve üzgün zamanların onu beklediğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin günde güne daha çok sıkıntı yaşayacağına ve üzüntü ve sıkıntı sebebi ile işlerini aksatacağına ve kazancının da düşeceğine yorumlanır. Aynı zamanda bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kimsenin yakın zaman içinde kendini büyük bir belanın içinde bulacağına bu bela sebebi ile oldukça zor zamanlar geçip, sarsıcı bazı olayları da beraberinde yaşayacağına yorumlanır.