Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibin çok istediği ve arzuladığı şeylerin gerçekleşmesinden dolayı mutlu olmayacağına delalet eder. Bir diğer yoruma göre ise rüyayı gören kişinin dilek ve istekleri için atmış olduğu adımların doğru olmadığına ya da yeterli gelmeyeceğine bu sebepten dolayı da arzu ettiklerinin gerçekleşmeyeceğine yorumlanır. Bir diğer yoruma göre rüyayı gören kişinin maddi anlamda kayıp yaşayacağına, sermayesini kaybedeceğine, işinde zarara uğrayacağına ya da birikimini yanlış iş ile heba edeceğine yorumlanır.

Rüyada Uçak Kazası Yaptığını Görmek

Rüyada uçak kazası yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin yolunda olan yaşamında bazı aksiliklerin olacağına, düzeninin bozulup alt üst olacağına delalet eder.

Rüyada Uçak Kazası Atlattığını Görmek

Rüyada uçak kazası atlattığını görmek rüyayı gören kişinin bir takım sıkıntılara düşeceğine maddi anlamda zarara uğrayacağına bu sıkıntılı dönemde üzüntü de yayabileceğine delalet eder.

Rüyada Uçak Kazası Yapıp Öldüğünü Görmek

Rüyada uçak kazası yapıp öldüğünü görmek rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına ve sağlığının yerinde olacağına yorumlanır.

Rüyada Uçak Kazasında Kurtulmak

Rüyada uçak kazasından kurtulmak, rüyayı gören kişinin şansının sayesinde bir beladan ya da felaketten kıl payı ile kurtulacağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin yanlış bir yolda iken son anda bir aksiliğin olması ya da her hangi bir durumun yaşanması ile bu yanlış olan yoldan döneceğine ve sonrasında ne gibi bir durumdan kurtulduğunu öğreneceğine yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Zerrin

Uçakta benim ve çocuğumun karşısında eşim oturuyor. Camdan yeşil dağları görüyorum. Koyu ve açık yeşil renkler var. Birden dağlara çok yaklaştığımızı hissedip, dağa çarpacak derken uçak dağa çarpıyor ve orada öylece duruyor. Eşime bakıyorum. Öylece bize bakıyor ve ben uçaktan nasıl çıkabiliriz paniğiyle uyanıyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?