Rüyada Uçak Görmek

Rüyada uçak görmek, yolculuğa, makam ve rütbenin yükselmesine, madden ilerlemeye ya da mektup almaya işâret eder. Rüyada uçak görmek, yükselmeye, terfi etmeye, mevki ve makamının yükseleceğine işarettir şeklinde tabir edilir.

Rüyada bir uçağa bindiğinizi görmek, sevdiğiniz kimselerden sevinçli haberler alacağınıza yorumlanır. Rüyada uçağa bindiğini görmek, kendisini tehlikeye attığı­na, uçaktan indiğini görmek, tehlikeden kurtulacağına ve­ya kurtulduğuna, işarettir şeklinde tabir olunur.

Uçağı sizin idare ettiğinizi görmek, bugünlerde halledilmesi gereken bazı önemli meselelerin sizi beklemekte olduğuna işaret sayılır.

Rüyasında bir uçağın düştüğünü veya parçalandığını gören kimse, bir bela veya bir musibete düşer şeklinde tabir edilir.

Rüyada uçağın düşmesi ve parçalanması, bir musibet ve belaya işâret eder.

Uçak Yaptığını yada Sattığını Görmek

Bir uçak yaptığını görmek, kendi çalışması ve gayreti ile, kişinin yardımı olmadan büyük bir mevkiye çıkacağına ve halk arasında ün salacağına işârettir.

Rüyasında bir uçak yaptığını veya bir uçak satın aldığını görmek, işlerinizde başarılı olacağınıza işarettir. Uçak sat­tığını gören ise, işlerinde başarılı olamayacağına işarettir.

Rüyasında bir uçak yaptığını ya da satın aldığını görmek, rüya sahibinin işlerinde başa­rıya hazırlanmış olmasına işârettir. Bir uçak sattığını görmek, rüya sahibinin işlerindeki bu başarıyı kaybedeceğine işârettir.

 

Bir yanıt yazın