Rüyada Tuzlu Görmek

Rüyada tuzlu görmek, bol para getirecek işler ile yorumlanır. Rüyada tuz ile ilgili görülen her nesne; kişinin Allah katında ve nazarında korunuyor olduğuna, helal kazanç üretmekten yana çalıştığına ve her zaman iyilik yapma arzusunda olduğuna delalet eder. Rüya gören kişi elde edeceği nimetleri Allah’ın lütfü ve kendi maharetleri ile kolayca kazanacaktır.

Rüyada tuzlu görmek, hayatı tatlı gidişatında bir denge kurulmasına da işaret eder. Rüyasında tuzlu bir yiyecek, su ya da saf halde tuz gören kimse için kazandıklarını etrafı ile paylaşmak, muhtaç kişilerin yardımına koşmak şeklinde de değerlendirilebilir. Rüyada görülen tuz; sayısı artacak gelire veya yapılacak olan iyiliklere, yardımseverliğe yorulur.

Rüyada Tuzlu Kurabiye Görmek

Rüyada tuzlu kurabiye görmek ve bu kurabiyeden yemek; iş hayatında başarı gösterileceğine ve iş sahibinin taktirini kazanıp kıymetli bir ödül almaya yorumlanır. Rüyada tuzlu kurabiye görmek ve bu kurabiyeyi çok tuzlu olduğu için yiyemediğini görmek ise sunulacak imkanlardan yararlanamamak şeklinde de açıklanır. Rüyada tuzlu kurabiye sattığını görmek de insanlığa faydalı ameller ile iştigal etmeye delalet eder.

Rüyada Tuzlu Göl Görmek

Rüyada tuzlu bir göl görmek; misli ile para kazanma fırsatı olarak yorumlanır. Rüyada temiz tuzlu bir gölden su taşındığının görülmesi imkanların artacağına, faydalanılacak bir işe, gelir yaratılacak bir iş kapısına tabir edilir.

Rüyada Tuzlu Su İçtiğini Görmek

Rüyada tuzlu su içtiğini görmek bazen iyi bazen kötü yorumlanabilir. Örneğin, tuzlu turşu suyu içmek; şifa bulmaya ve sağlıkta afiyete yorumlanır ancak çok tuzlu bir su içtiğini ve bu suyun zehir gibi tuzlu olduğunu görmek; küçük bir sağlık sorunu yaşanacağına fakat hafif atlatılacağına yorumlanır.

Rüyada Tuzlu Yemek Yediğini Görmek

Rüyada tuzlu yemek, tuzlu su içmek gibi açıklanır. Çok tuzlu olup da yiyemediği yemeğin ikram edildiğini görmek; hayırsızlığa, düşmanlığa, iftiraya işaret eder. Rüyasında tuzlu bir yemek yediğini ancak lezzetinin yerinde olduğunu gören kişi sağlıklı ve keyifli bir hayata erişir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın