Rüyada Tuvalete Girmek

Rüyada tuvalete girmek çok geniş kapsamda değerlendirilebilecek bir konudur. Bu rüya ile ilgili pek çok yorum bulabilirsiniz ancak belirtmek gerekir ki tek başına bir anlam ifade etmeyen bu eylem, farklı ortam ve nesne işaretlerine göre yön değiştirebilecek tabirler ile açıklanır.
Rüyada tuvalete girmek; gerçek hayatta olduğu üzere insanın fiziksel bir ihtiyacının giderilmesinde duyduğu rahatlama hissi olarak kişinin huzursuzluk duyduğu problemlerinden kurtulacağına yorumlanır. Rüyada görülen tuvalet feraha, aydınlığa bazen de hane içinde yaşanan anlaşmazlıklara işaret sayılır.

Rüyada Pis Tuvalete Girmek

Rüyasında kötü kokan pis bir tuvalete girmek; aynı manada mide bulandırıcı işlere, kötü geçimsiz kimseler ile karşılaşmaya, istemeden mecbur kalınan ortamlara girmeye işaret sayılır. Bazı rüya yorumlarında pis tuvalete girmek, pisliğe oturmak; ganimet, rızık, menfaat, ziyadesi ile para gibi iyi şeylere tabir edilir.

Rüyada Temiz Tuvalete Girmek

Kişinin rüyasında tertemiz, ferah ve aydınlık bir tuvalete girmesi güzel gelişmelere, şansa, talihinde bir dönüm noktası olacağına yorumlanır.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Bu rüya kişinin düzen ve sorumluluklarını bilerek yaşamasına, temiz ve titiz olduğuna, her ortama uyum sağlayabilecek, mülayim, yapıcı karakteri olduğuna işaret eder. Rüyada tuvalet temizlerken ellerinin pisliğe bulaştığını görmek ve yıkamak; birisinin ayıp ve suçlarını örtbas etmek, iyilikte bulunmak anlamlarına da yorumlanır.

Rüyada Tuvalete Saklanmak

Rüyada tuvalete ihtiyaç için değil de bir şeyden, birinden kaçıp saklanmak amacı ile girerseniz; korku ve endişelerinizi yeneceğinize, düşmanlarınıza galip geleceğinize rivayet edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!