Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yapmak; gerçek hayatta zaruri bir ihtiyaç ve nahoş durumları çağrıştırsa da çok iyi şekilde tabir edilir. Rüya gören kişinin sorunlarından, içine sürüklenmiş olduğu zorluklardan kurulup arınacağına işarettir. İslami rüya tabirlerinde de tuvalet görmek haram mala tenezzül etmek ile tezahür ettiğinden rüyada tuvalet yapmak; haram olandan kurtulmaya yorumlanır.
Rüyada tuvalet yapmak; üzüntü, hainlik ve suçlanmalardan kurtuluşa, malının zekâtını vermeye işaret sayılır. Rüyada tuvalet rahatlık, temizlik, yalnız kalma ve düşünme hanesidir. Bazı yorumlara göre tuvaletin temizliği kişinin eşinin iyiliği, geniş ve ferah oluşu ise eşin sadakati, yumuşak huylu oluşu ile alakalıdır. Kokusuz olması da eşin iyi olarak övülmesidir.

Rüyada Küçük Tuvalet Yapmak

Rüyada işemek yâda küçük tuvaletini yapmak pek çok yoruma konudur. Yorumlardan bazılarına göre; rüyada bir kimsenin bilinmeyen tenha bir yere çişini yaptığını görmesi; o kimsenin tanımadığı, yabancı biri ile evleneceğine, rüyada sarı renkte çiş yaptığınızı görmek; zayıf bir evladının doğacağına, bir tuvalete çiş yaptığını görmek; sıkıntının Allah tarafından giderileceğine ve fakirlerin zengin olacağına, borçlu ise borcunun ödeneceğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında çişe sıkıştığını görmesi; eşi ile yaşayacağı kavgaya işaret eder.

Rüyada Büyük Tuvalet Yapmak

Rüyada büyük tuvaletini yapma ile ilgili yorumlardan bazılarına göre; büyük tuvaletini yaptığını gören kimsenin elinden haramla kazandığı ticaret malı, parası, mülkü gider ya da malının zekâtını verir, bağışta bulunur. Rüyada bir odanın ortasına büyük tuvaletini yapar ise bir ceza öder, bir kap veya elbiseye yapar ise bir kadın yüzünden perişanlık çeker, bir yol üzerine yaptığını görürse malı ziyana uğrar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın