Skip to Content

Rüyada Tuvalet Taşması Görmek

Rüyada tuvalet taşması görmek, rüyayı gören kişinin ailesinin içinde bulunan bir kişi sebebi ile yaşayacağı sıkıntının sona ereceğine, huzurlu ve mutlu aile yaşantısına geri dönüleceğine delalet eder. Rüyada tuvalet taşması bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin eline geçecek olan toplu ve çok miktarda olan paraya da delalet eder. Rüyayı gören kişinin mal ve mülk sahibi olacağına, büyük bir servette sahip olacağına, geçim derdi nedir hiç bilmeyeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Tuvalet Temizlediğini Görmek

Rüyada tuvalet temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda yaşadığı sorunlara en kesin kat kararlar alarak çözüm bulacağına, günahlarından dolayı tövbe edeceğine hayatına yeni bir düzen katacağına delalet eder. Rüya sahibinin kazancının helal olacağına ve sıkıntı ve dertlerinden çabaları sonucunda kurtulacağına mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Hela Görmek

Rüyada hela görmek, rüyayı gören kişinin gördüğü helanın durumuna göre farklı şekillerde yorumlanıyor. Rüyada görülen hela pis ise rüya sahibinin oldukça güzle ve bol bir kazanca kavuşacağına delalet eder. Rüyada görülen hela temiz ise rüyayı gören kişinin elinde çıkacak olan paraya ve bu sebep ile yaşanacak olan sıkıntıya delalet eder. Bazı âlimlere göre ise temizlenmemiş olan hela görmek rüyayı gören kişinin varlığından memnun olmayan kimselerin var olduğuna, onu sevmeyen kimselerin varlığına yorumlanır.