Skip to Content

Rüyada Tutuklu Görmek

Rüyada tutuklu görmek, rüyayı gören kişinin karşına çıkacak olan kötü olaylara, şanssızlığa, kötü kadere delalet eder. Rüyada tutuklu görmek olumlu ve hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez. Rüya sahibinin canının sıkılmasına sebep olacak bazı şeylerin yaşanacağına, huzurunun bozulacağına, başarısız olmasına, yenilgiye uğramaya ve maddi anlamda sıkıntıya düşmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tutuklandığını Görmek

Rüyada tutuklandığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı şeylerin değişeceğine, eski huzurlu ortamının bir anda yok olacağına, sıkıntı ve kedere düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin kederli ve kötü günler yaşayacağına, strese gireceğine ve gergin zamanlar yaşayarak sıkıntı çekeceğine delalet eder. Rüya da tutuklu olmak, tutuklanmak genellikle maddi anlamda zarara uğramaya yorumlanır.

Rüyada Tutuklu Olduğunu Görmek

Rüyada tutuklu olmak, rüyayı gören kişinin hayatının alt üst olacağına, emek verdiği şeylerin heba olmasına ve boşa emek vermiş olmasına delalet eder. Rüya sahibinin ağız tadının kaçacağına, huzurunun bozulacağına, sıkıntılı günler yaşayacağına delalet ediyor.

Rüyada Arkadaşını Tutuklu Görmek

Rüyada arkadaşını tutuklu görmek, rüyada arkadaşının tutuklandığını görmek rüyayı gören kişinin başının derece gireceğine, bazı sıkıntıları yaşayacağına, geçim sıkıntısı çekmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin birisin elinde bakacağına, muhtaç duruma düşmeye de yorumlanıyor.

Rüyada Tutuklu Birinin Serbest Kaldığını Görmek

Rüyada tutuklu birinin serbest kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin kendini hiç olmadığı kadar özgür hissedeceğine, kötü günlerden uzaklaşacağına, korkularından emin olacağına ve kurtulacağına, hastalığın şifasına ve kurtuluşa delalet eder.