Rüyada Tükürük Görmek

Rüyada tükürük görmek, rüya sahibi için şans ve uğur anlamına gelir. Hatta bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşayacağına delalet eden bu rüyada kişinin aile yaşantısında da hiç olmadığı kadar huzurlu olacağına işarettir. Maddi sıkıntı çekmeyeceği gibi aynı zamanda her daim ailesi ve çevresindekilerle hoş sohbet içinde olacağına delalet eder. Sadece psikolojik anlamda değil, sağlık açısından da kendini iyi hissedeceği anlamına gelir.

Yere Tükürmek

Kişi rüyasında yere tükürdüğünü görüyorsa, aslında bu rüyayı iki farklı şekilde yorumlamak gerekir. Mesela ilkini artacak mal mülk sayısına, gelirin yükselmesine ve maddi anlamda ciddi bir rahatlığa yorabiliriz. Bir diğerini ise, yaptığı bir işte yeterince dikkatli davranmayarak eksik ve yanlış şekilde tamamlamasından dolayı kendini küçük düşürmesi şeklinde yorumlamak mümkündür.

Birinin Üzerine Tükürmek

Eğer rüya sahibi kendisinin bir başkasının üzerine tükürdüğünü görüyorsa, o kişi ile bazı sorunlar yaşayacağı ve aralarında tatsız olayların gerçekleşeceğine delalet eder. Hatta aralarında gelişen bu tatsız olaylardan kaynaklı rüya sahibinin üzerine tükürdüğü kişiye büyük haksızlık ederek adaletsiz davranacağına delalet eder.

Rüyada Yutkunmak

Rüya sahibinin rüyasında kendisini yutkunurken ama çok istemesine rağmen bir türlü tüküremezken görüyorsa, bu o kişinin büyük çaba sarf edip fedakarlıklarda bulunarak kalkıştığı bir işten hüsrana uğraması anlamına gelir. Ne kadar çok istese de bir türlü gerçekleştiremeyeceği bu isteğinden dolayı kendine olan saygısı ve özgüvenini de yitireceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın