Rüyada Traş Olmak

Rüyada traş olmak, rüya sahibinin dini görevlerini tam olarak yerine getirdiğini, hayırlı işler yaparak sevaplar kazandığını, buna bağlı olarak etrafındakilerden dua aldığını anlatmaktadır. Ayrıca rüya sahibi dert, tasa ve hastalık görmeyecek, hiçbir zaman darlık çekmeyecek, büyük borçlar altına girmeyecek demektir. Rüyada traş olmak rüyayı gören kişinin düzenli, huzurlu bir aile hayatı yaşayacağını anlatan bir rüyadır.

Rüyada Sakal Traşı Olmak

Rüyada sakal traşı olmak, kişinin zenginlik sahibi olacağını ama hiçbir zaman bununla övünmeyeceğini anlatmaktadır. Genel olarak kişinin alçakgönüllü, mütevazı bir karakterde olduğuna delalet eder. Asla malını, mülkünü, eğitimini ve parasını kullanarak ayrıcalık istemeyecek bir kişidir anlamına gelir.

Rüyada Saç Traşı Olmak

Rüyada saç traşı olmak, rüyayı gören kişinin hayatımda bir yenilik ya da değişiklik yapmak istediğine delalet eder. Kişi bu değişikliği imajında yapmak isteyebilir. Bu değişiklik ise saçlarında olacak diye tahmin edilir.

Rüyada Bıyık Traşı Olmak

Rüyada bıyık traşı olmak, kişinin varsa dertlerinden ve sorunlarından bundan sonra kurtulacağına delalettir. Ayrıca hayatında çıkmaza girdiği durumlarda bu rüyadan sonra bir yol bulacak ve buna bağlı olarak tam ferahlayıp rahatlayacak demektir.

Rüyada Ense Traşı Olmak

Rüyada ense traşı olmak, rüyayı görenin büyük bir mal varlığına veya yüklü bir miktarda paraya kavuşmasına delalettir. Rüya sahibi bu gelir ile büyük rahata erecek, rahat bir nefes alacak, kendisine zor durumlardan kurtaracak demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın