Rüyada Toz Almak

Rüyada toz almak bilinçaltında yaşanan temizlenme, arınma hislerine yorumlanır. Bazı temizlik takıntısı olan kişilerin sıklıkla gördükleri rüyalar arasındadır ki onlar bu rüya çok farklı bir amaca işaret etmez. Diğer hallerde rüyasında toz aldığını gören insan için yeni başlangıçlar olabileceğini gösteren rüyalardandır.
Rüyada toz almak; rüya yazınında insanın hayatında biriktirilmiş sorunların sembolüdür. Toz problemleri örten bir perdedir sadece; sonuçsuz kalmış işler, ödenemeyen borçlar, üstü örtülen kırgınlıklar, yalan ve iftiralar tozun içindedir. Kişi rüyasında toz alarak bir anlamda tüm sıkıntı yapan işlerden, olaylardan sıyrılmış olur.

Rüyada Toz Silmek

Kişinin rüyasında temizlik yaptığını ve temiz bir bez ile toz sildiğini görmesi; feraha çıkma, kişisel gayretleri ile başarılı olma ile açıklanır. Rüyada eşyalar sildikçe temizleniyor, parlıyor ise yeni eşyalar almak ile yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda tertemiz, açık yürekli, mesut bir insanın varlığına, kişinin karşısına çıkacak kısmetlere işaret eder.

Rüyada Toz Süpürmek

Rüyada toz temizliği her halükarda iyi bir iş yapmak ile aynı anlamdadır. Rüyada toz süpürmek de insanın başına musibet olan her sıkıntı kaynağından kurtulmak olarak yorumlanır.

Rüyada Toz Bulutu Görmek

Rüyasında toz bulutu görmek; kara haberlerin işaretidir. Rüyada yerden göğe kadar toz olduğunu görmek; insanları paniğe sokacak bir olaya, doğal afetlere yorumlanır. Rüyada kişinin evinin üzerinde toz bulutu görmesi; görülen miktarın büyüklüğüne göre mal sahipliği ile de açıklanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın