Rüyada Tıraş Olmak

Rüyada tıraş olmak, rüya sahibi için çok hayırlıdır. Öyle ki, kişinin tüm dini vecibelerini yerine getirmesi, gerek iş hayatında gerekse sosyal yaşantısında düzgün ve dürüst bir insan olmak için elinden geleni yapması ve bu bağlamda hiç sıkıntı yüzü görmemesi anlamına gelir. Bu rüya kişinin kendini ve kendi sınırlarını iyi bilerek hayatta her zaman o mantıkla hareket etmesi ve dolayısıyla da kendini zor durumlara düşürmemesi anlamına gelir. Her zaman disiplini ve kuralcılığı kendine hayat felsefesi edinen kişinin daima düzenli yaşadığına delalet eder.

Sakal Tıraşı Olmak

Kişi rüyasında sakal tıraşı olduğunu görüyorsa bu onun çok alçakgönüllü ve mütevazı bir insan olduğu anlamına gelir. İyi bir eğitim hayatından sonra başarı basamaklarını hızla çıktığı iyi bir kariyeri olmasına rağmen kendini övmesini ve başkaları tarafından övülmesini hiç sevmeyen biri demektir. Asla kendisinin herhangi bir ayrıcalığa tabi tutulmasını istemediği anlamına gelir.

Saç Tıraşı Olmak

Kişi rüyasında saç tıraşı olduğunu görüyorsa bu onun fiziksel görüntüsü ile ilgili olarak değişikliğe gideceği anlamına gelir. Büyük ihtimalle de bu değişikliği saçında yapacak belki kestirecek belki de boyatacağına delalettir.

Ense Tıraşı Olmak

Ense tıraşı olduğu gören kişi uzun süredir çektiği maddi sıkıntılardan kurtulacak demektir. Eli yüklü miktarda nakit para geçecek hatta bazı büyük mallara sahip olacak demektir. Kişinin hayatının bundan sonrasında rahat ve refah bir hayat süreceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın