Rüyada Timsah Yavrusu Görmek

Rüyada timsah yavrusu görmek kişinin kendisine zarar vermeyecek ancak içinde sürekli kötülük taşıdığı bir düşmanın olduğuna tabir edilir. Rüyada timsah yavrusunu büyük halde görmek rüya sahibin edindiği düşmanların gün geçtikçe güçleneceğine ve sonunda rüya sahibine bir zararının dokunacağına, kuyusunu kazanacağına ya da fırsat kollayarak açığını bulmaya çalışacağına delalet eder. Rüyada timsahı yavrusu ile görmek ise gerçek hayatta düşmanınızın ya da rakibinizin çocuğu olduğuna, size bir şekilde zarar vermek için uygun zamanı bulmaya çalıştığına tabir edilir. Rüyada timsah tarafından suya çekilerek boğulmak ise rüya sahibin bir suç sebebi ile polis tarafından tutuklanacağına işaret eder.

Rüyada Timsah ile Boğuşmak

Rüyada timsah ile boğuşmak kişinin düşmanları ile mücadele etmek zorunda kalacağına, diş göstereceğine ve uygun adımları atması gerektiğine yorulur. Genel olarak bu rüya iyiye yorulmaz ve kişinin başına birçok musibet ve belanın geleceğine, tüm bunlarla başa çıkmakta zorlanacağına, stresli günler geçireceğine sonunda kararlı kişiliği tüm bunların üstesinden geleceğine tabir edilir.

Rüyada Timsah Derisi Görmek

Rüyada timsah derisi görmek veya bu deriden yapılmış eşyaları görmek kişinin yanlış yolda ilerlediğine, haram kazanç sahibi olduğuna, büyük günahlara gireceğine, iş hayatında birçok kişinin arkasından iş çevirdiğine alamet eder. Rüyada timsah derisi çanta ya da ayakkabı kullandığını gören kişi oldukça kibirli davranışlar içerisine girecektir, bu rüya dikkat etmesini söyleyen bir uyarı niteliği taşır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın