Rüyada Teyze Kızı Görmek

Rüyada teyze kızı görmek; kişinin güvende olma isteğine ve aile bağlarına verdiği öneme gösterge olan rüyadır. Rüyada görülen teyze kızının birebir aynı olması gerekli değildir, rüya sahibini çok düşkün, fedakâr, cefakâr, her derdini paylaşan ve yardımcı olmaya çalışan yakın akraba veya kadim bir dost kişi olduğu düşünülür.
Rüyada teyze kızı görmek; genel olarak anne tarafından yakınlığı olan bir kadın kişiye yorulur. Bu kişinin rüya sahibinin gözünde çok büyük değeri ve önemi vardır; kendisine her konuda danışabileceği, sırlarını paylaşıp asla dışarı sır vermeyeceğini bildiği kişidir ve bu kişinin rüyalarda sık sık yer alması normal bir durum olmak ile birlikte bazı vaziyetlerde geleceğe yönelik işaretlere de rastlanır.

Rüyada Teyze Kızını Aradığını Görmek

Rüyada teyze kızını aramak; rüya sahibinin bazı düşünsel problemleri olduğuna ve bu sıkıntılarını paylaşabileceği bir sırdaş, arkadaş ihtiyacı içinde olduğuna işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada görülen teyze kızı; zaman zaman tehlikeli de olabilecek bir düşmandır ve bu tür rüyalar da kişiye verilen ikazdır.

Rüyada Teyze Kızı ile Münakaşa Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin kendisine çok yakın bulduğu kişi ile ufak çaplı anlaşmazlıklar yaşayıp tartışılacağına, rüya sahibinin güvenini sarsan teyze kızı siluetinde görünen kişiden uzaklaşacağına, dargınlık ve ayrılıklara yorumlanır rüyadır. Rüya sahibinin gözyaşının olduğu rüya ise gereksiz yere kalp kırıp pişman olunduğuna haksızlık yaptığına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Seher barası

Teyzemin kızını okadar seviyordum durmadan onu öpüyordum bacıma benzediyordum çok seviyordum ruyamda lütfen horumlayım teşekkürler

Semra

Rüyamda teyzemin kızının doğum günüydü. Böyle hayvan bakılan yer gibi bir yerde doğum günü kutluyordu. Ben de ona oyuncak bebek hediye ettim ama bu oyuncak çabucak kırıldı. O da beğenmedi. Bana kızdı. Bu ne anlama geliyor?