Rüyada Terör Görmek

Rüyada terör görmek, rüyayı gören kişinin hayatında ya da kendi içinde olan çıkmazlara ya da çeşitli sıkıntılara delalet eder. Rüyayı gören kişinin çaresiz olduğuna ve imkânlarının olmaması sebebi ile bir şey yapamadığına delalet eder. Rüya sahibi için uyarı niteliğinde olan bu rüya, rüyayı gören kişinin aradığı cevapların ya da çözümlerin kendi içinde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Terör Saldırısı Görmek

Rüyada terör saldırısı görmek, rüyayı gören kişinin tekin olamayan kişiler ile bir araya geleceğine, belalı kişilere bulacağına, tehlikeli durumlar ile karşı karşıya kalabileceğine delalet eder.

Rüyada Terör Örgütü Görmek

Rüyada terör örgütü görmek, rüyayı gören kişinin yakınında bulunan ve ona zarar vermek isteyen kişilerin var olduğuna, bu kişilerin onun ayağını kaydırma için ellerinden geleni yaptıklarına ve her fırsatı değerlendirerek onun başarısız olması için çaba harcadıklarına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kötü niyetli olan kişiler ile karışılacağına ya da onlara bulaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi için uyarıcı nitelikte bir rüyadır.

Rüyada Terörist Görmek

Rüyada Terörist görmek, rüyayı gören kişi için uyarı niteliğinde olan bir rüya olup, iyi niyetli olup herkesi kendi gibi gören rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilere her derdini anlatmaması gerektiğine, herkese güvenerek iş yapmaması gerektiğine ve sırlarını asla paylaşmaması gerektiğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın